Jak widzicie przyszłość sceny politycznej Polski?

Korwin odpuścił wielką politykę, ruch Kukiza się rozpadł… Petru - hj wie co z nim … PiS się kruszy …

Jedynie Rafał Trzaskowski się ostatnio wybija ciekawie … Ewentualnie płaskoziemca Bosak też trochę …

Co o tym wszystkim myślicie ?

Odpowiem pod jednym warunkiem ze nie bedziesz mnie zasypywal jakimiś ściekami z internetu czy YT.
Bosaka uwazam w Polsce za człowieka roku.Uważam ze podobnie jak Kosiniak-Kamysz,o lata świetlne wyprzedza swoje ugrupowanie.Poza tym jest niezwykle inteligentny,obdarzony ponadto zdolnością do natychmiastowej riposty.
Nie zawsze sie z nim zgadzam choć chyba ostatnio najczesciej,obok Hołowni,spośród liderów.
Czeka go jednak ciezkie zadanie.Chyba niewykonalne.Partia,wlasciwie kazda ma siłe niszczącą.Zadepcze indywidualność chocby nie wiem jakim kosztem.I dlatego boje sie ze Bosak to przegra.
Co innego Hołownia.To on jest inicjatorem,to on powoluje i w swoim kręgu rozdaje karty.Nie wiem co zrobi-na razie idzie do przodu w sposób ktory bardzo mi sie podoba.Na jego miejscu,zaryzykowałbym i powołałbym niepokorny wobec partyjnej dyktatury,triumwirat.Hołownia-Kosiniak-Kukiz,głównie celem oslabienia dyktatury PO-PIS.Najgorszej zarazy politycznej jaka nas spotkała.Trzeba szukac za wszelką cene sposobu na skruszenie tego ping ponga!
To co sie po lewej i tym bardziej,lewackiej stronie dzieje,kompletnie mnie nie interesuje.Po indywidualnosciach pokroju J.Hausnera nie ma juz nawet śladu.Ba!Nie ma nawet śladu po wesołym Kwaśniewskim a tego co jest nie nazwe jak na to zasluguje bo nie mam ochoty toczyć pyskówy w tym akurat temacie :innocent:

1 polubienie

Na pewno wolę Bosaka aniżeli Korwina …

Ale generalnie mam nadzieję, że w końcu w miarę normalnych polityków będziemy mieli w rzązie…

Odważna teza :innocent:

1 polubienie

Korwin też wiele miał głupich wypowiedzi jako polityk na sumieniu … :confused:

1 polubienie

mam to w glebokim podogoniu

1 polubienie

Bosak doprowadza mnie do mdłości mociumpanie

1 polubienie

Jak wszyscy XD Ale jak to oceniasz …

skala liczb zespolonych

XD hehe …

Plaskoziemca Bosak… W ogóle nie wiem jak to skomentować…

Nie pamietasz tego bo pewnie Cie wtedy nie bylo ale Korwin jeszcze w latach 80-tych,odświeżał polityke w Polsce niemal kazdym wypowiedzianym zdaniem.On pierwszy pokazal ze polityk nie musi byc slugusem lub partyjnym kretynem chodzącym na smyczy dyscypliny partyjnej…
W tym samym czasie byl brydżystą,uczestnikiem jakichs spedow dla intelektualistów…Szczegółow juz nie pamietam ale wlasnie wtedy zacząłem czytac jego felietony,co zresztą robie do dzisiaj.
Każda jego wizyta w radiu to bylo wydarzenie.Oczywiscie nie medialne bo gdyby bylo medialne,dzisiaj scena polityczna byłaby inna.
Pilem piwo vis a vis jego poznanskiej siedziby czy raczej sztabu UPR.Spotkania byly czeste ale dzisiaj wydaje sie ze to wszystko bylo na nic.Po ponad pół wieku komuny,gdy dalej socjalizm uważa sie za postep i jeszcze ubiera w narodowe barwy,nalezy raczej uznac ze to Adolf zza grobu,śmieje sie do rozpuku…

1 polubienie

Jestem ciekaw od kiedy Korwin jest prorosyjski … (Nie wiem czy nadal jest bo go nie słucham bo szkoda mi czasu, ale do niedawna na pewno był :confused: …)

A do tego Antyniemiecki, antyunijny, antyturecki… Od kiedy ja go słucham to z niego straszny rusofil …

z duzym obrzydzeniem ale Korwin byl moim partnerem brydz turniej wiejski :wink: byl mocno nieszczesliwy, ze kobieta i ja rozgrywajaca
szklany sufit dla mnie

Twierdzisz, że grałaś z nim w brydża czy jak ?

No właśnie nie widzę.
Opozycja nie istnieje przez co PiS może rujnować kraj. Tak będzie przez najbliższe 3 lata. Cofamy sie intelektualnie, światopoglądowo i technologicznie.
Boimy sie wszystkiego co nie jest białe, wierzące, prawicowe i heteroseksualne.

Ludzie będą umierać. Nie przez covida tylko strach przed nim. Nie diagnozują się i nie badają.
Przez socjal rośnie inflacja.

Muszę sie napić :pensive:

1 polubienie

byl moim partnerem
brydz jest gra na umowe
gra sie konwencjami i dobor jest losowy
poker? zalezy ktory
ja gram dla gry albo na klipoki jestem graczem nie hazardzistka

1 polubienie

Bylbym na Twoim miejscu bardziej powsciagliwym,tym bardziej ze wypowiadasz sie z pozycji czlowieka ktory nawet nie czyta. a innym zarzuca cofanie sie intelektualne.
Poza tym taka delikatna uwaga.Jesli przez socjal rosnie inflacja to mozna wskazac jako sprawce JEDYNIE socjaliste.Wariata,uzurpatora,ludozerce ale nigdy kogos kto by podchodzil do gospodarki w prawicowy sposob.Przynajmniej nie w naszych czasach wolnych od wplywu wojny.
Poza tym zarzucanie innym swiatopogladowego wstecznictwa to juz czysto lewacka arogancja ktora jak swiat dlugi i szeroki,kaze we wszystkich widziec idiotow oczywiscie poza soba samym.
Marksizm wiecznie zywy,niczym w recenzjach ksiazek z lat 50-tych…

Tutaj to przesadziłeś i to konkretnie :wink: Widać po polskim przykładzie i wszyscy opieramy się przede wszystkim na polskim przykładzie …

Widać chodzi o PiS’ory :wink: Szkoda gadać jak polska gospodarka na tym cierpi … Ale dopiero za 2-3 lata zobaczymy to w pełni … :confused:

1 polubienie

Slysze to juz przynajmniej od 15 lat tylko za kazdym razem z innej strony.
A to co zacytowales,zupelnie nie odnosi sie do gospodarki bo jest rzecza oczywista ze narodowi socjalisci moga tylko szkodzic.To jest elementarz i nie widze powodu by wciaz do tego wracac.Chyba ze jak przynajmniej pare osob tutaj,ktos ma notorycznie apetyt na propagande i posluch “wsrod samych swoich”.Taka natura wiekszosci forow…