Jak wycieracie oczki?

:thinking: nie…

1 polubienie

Myślę że ona kocha kaczki xd a zwłaszcza kaczorkow

1 polubienie

A ja myślę, że chamskie gesty i słowa nie przystają osobom na świeczniku, czyli np. posłom.

4 polubienia

A ja myślą że posłom przystoi wszystko… Co innego rządowi czy prezydentowi.

1 polubienie

Od zmiany władzy związek frazeologiczny “wyrażenie nieparlamentarne” ma zupełnie inne znaczenie niż tradycyjnie… :rofl:

8 polubień

On Ci to, jakoś tak mi się skojarzyło :slight_smile:

Zwróć uwagę jak ona się później cieszyła z tego gestu. Potwornie to małostkowe i takie prostackie. To smutne, że ktoś, kto nagina karku przed prezesem… tworzy w sobie takie pokłady pogardy wobec innych…

3 polubienia

PiS do umierających na raka:

Tymczasem w triumfującej TVP - sorry taki mamy… rząd:

1 polubienie

Ciekawe ze w polskim kodeksie wykroczeń znieważyć można również gestem więc oprócz przejawu całkowitego braku kultury widzę też osobowość kryminogenną :face_with_monocle::grin:
„ Znieważające zachowanie może przybrać postać obraźliwej wypowiedzi słownej albo pisemnej , GESTU , rysunku lub innej formy przekazu”

2 polubienia

Kara jej nie spotka, bo w Pucku krzyczano do PADa… Więc w odwecie już można wszystko :wink:

2 polubienia

Kara będzie dla Dudy. Adrian jest wściekły, bo Lichocka miała zarządzać jego sztabem wyborczym. Teraz to już nierealne.

5 polubień

A szef sztabu musi mieć szeroko otwarte oczka :wink:

2 polubienia

Ale za to słuszne!

1 polubienie

I więcej…!

1 polubienie

Cóż, różni ludzie mają różne wymagania. Widocznie ja wymagam od posłów więcej niż Ty.

2 polubienia

Straciła obiecane stanowisko. No cóż… :upside_down_face: :upside_down_face: :upside_down_face:

2 polubienia

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25698017,2-mld-dla-tvp-ojciec-chorej-dziewczynki-nagral-podziekowania.html
:frowning:

5 polubień

Dziś bez słownego komentarza … :wink:

kaczor

9 polubień

Ha, ha, padłem! :slight_smile:

3 polubienia

6 polubień