Jak wycieracie oczki?

Wczoraj oglądałem nocne obrady sejmu na żywo, w internecie bo tv nie mam od dawna… co w sumie okazuje się błogosławieństwem.
Pani poseł sprawozdawca, która zmieniła w ostatniej chwili wybraną wcześniej posłankę z Lewicy… takim gestem ponoć wycierała oczko.


Jaka to musiała być ulga, bo chwilkę później nie mogła powstrzymać radosnego uśmiechu.
Dodatkowe smaczki to fakt, że pani poseł jest sprawozdawcą komisji kultury, oraz to że jej obsadzenie w tej roli argumentowano brakiem kultury posłanki z Lewicy.
Satyryk nie miałby tu nic do roboty, bo to wszystko się samo puentuje…

Ja bardziej z pytaniem: Jak Wy wycieracie oczka? Czy ktoś z Was używa tego samego paluszka?

A tu dzisiejsza bajeczka w temacie:

8 polubień

Takie skojarzenie :stuck_out_tongue:

4 polubienia

Widzialam to dzis rano. Oni naprawde w jakas schizofrenie paranoidalna popadaja.

2 polubienia

Komisja kultury, tego żaden standuper nie przebije :slight_smile:

Ja to WSKAZUJĄCYM!!! :joy:

1 polubienie

Ale wskazującym na kogo? :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Wieś z człowieka nigdy nie wyjdzie.

3 polubienia

Piękne zdjęcie. Ustawił bym na profilowe tutaj gdyby mi się tak chciało zrobić tą dłoń z tym palcem oddzielnie. Taki jakiś symbol walki z lewactem czy coś. Nie wiem nie wiem. Xd

1 polubienie

Jakoś nie wyobrażam sobie, bym mogła publicznie grzebać paluchami w oczach lub w jakichkolwiek innych częściach swojego ciała :blush: No, ale może kultura ulega zmianom? Może to tak teraz modnie?

2 polubienia

Kultura ulega zmianie w kulturowactwo :slight_smile:
Ja myślę, że szeregowy poseł zaraz ją ukarze, bo ona go wczoraj okłamała w żywe oczy, że śpioszka z oka wycierała… a filmiki są i uśmiech z powodu tego gestu też widać.

Ona Tobie też tego paluszka pokazuje… dlaczego? Bo jest przekonana że nic jej nie zrobią.
Swoją drogą to bardzo małostkowe.

1 polubienie

OKO (własne!!!) :money_mouth_face:

1 polubienie

Jest takie powiedzenie: “Nie masz gorszego tyrana, niźli z chama zrobić pana”.

2 polubienia

Oczywiście zawsze fuckpalcem.

4 polubienia

FUCK czyli fanastycznie uniwersalna czyszcząca końcówka :wink:

1 polubienie

@anon86894402 A wystarczyło się przyznać i przeprosić a nie takie kity pociskać…

2 polubienia

Powiedziałbym fanastycznie uwernisalna szczycząca kocóweńczka. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Się przyznać ???
Spotkałeś się z takim zjawiskiem @waranzkomodo w wykonaniu obecnych władz? Do czegokolwiek?

4 polubienia

A ten co wystaje ponizej to nie Rowan Atkinson? :wink:

2 polubienia

Kultura upada, to fakt, ale bez przesady. Publicznie też może mi coś do oka wpaść i w pierwszym odruchu ręka powędruje do tego oka. Oczywiście, że dłubać w nim przy ludziach i bez lusterka nie będę :slight_smile:

1 polubienie