Jak wyglądają wakacje nauczycielek?

Jak i gdzie odpoczywają nauczycielki?

Za ich pensje daleko zajechać się nie da

2 polubienia

Jak mieszkają w stolicy to do Włoch. Tych pod Warszawą, jeśli mają na bilet.

1 polubienie

Mogą na Śląsk. Czarne mewy tu mamy
:wink:

Roznie
Moja kolezanka robi sobie odlot na wycieczkach last minute i zapewnionym minimum wyżywienia czyli szwedzki stol , brak robactwa w jedzeniu i obiadokolacja.

2 polubienia

Podejrzewam, że każda po swojemu.

1 polubienie

Przewidująca, gdy nadchodzi głodny czas.
Jedni na odlocie a inni na przylocie.

1 polubienie

Siedzą schowane przed Żanklodami niewychowanymi

2 polubienia

“Takie będą Rzeczypospolite, jak ich młodzieży chowanie…”

3 polubienia

Zacznijmy od tego ze latem ,w zależności od obciążeń,maja tych wakacji czasem ledwie miesiąc.Od ok. 18-20 lipca do 20 sierpnia.
Natomiast jeśli w rodzinie mamy jedynie pensje nauczycielskie to doprawdy, nie wiem.A to dlatego ze ceny w Polsce czasem są wyższe od tych zagranicznych.

2 polubienia

Ja swoich dzieci nie mam. Ale wszystkie dzieci sa nasze. Byle czasem nadopiekunczosc rodziców nie przeszkadzala.

1 polubienie

Tak o:
https://media.istockphoto.com/photos/drunken-junkie-comatose-on-a-dirty-mattress-picture-id474749792
Albo tak:

:shushing_face:

1 polubienie

Myślałem, że leżą na plaży na rajskiej wyspie z Piña coladą w ręce albo piją świeżo wyciskany sok z brzoskwini i nektarynki.

1 polubienie

A ta rajska wyspa to na youtubie i colady została tylko cola…jeśli uda się kupić tanio.

To mam byc z jakichś powodów,kpina? :thinking:

1 polubienie

kolega tylko wierzy w te fałszywe pogłoski o 11tysiącach. Nie rozumiem czemu w ogóle wiceminister o takich kwotach mówi, jak to są pewnie kwoty bliskie jakichś kominów płacowych dla dyrektorek szkół i przedszkoli :thinking:

Spędzają gdzieś miło czas jako wolontariuszki, żeby mieć chociaż przyzwoite kontakty z ludźmi.

Nie, @collins02, zagraniczne wakacje nie są takie drogie.

Akurat, kolega @collins02 ma o tym duże pojęcie, bo od lat spędza urlopy za granicą i bardzo często zdaje nam tu swoje wrażenia z różnych miejsc. Ceny ma świetnie opanowane.

2 polubienia

On się nabija i chce dowiedzieć, czy ktoś poleciał na te cymesy w postaci wakacyjnych zarobków na wyjazdach kolonijnych z gangami Zanklodów, Vincentów i Dżesik Nicole. :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:

1 polubienie