Jak wyłączyć Talk back?

telefon się mnie nie słucha tylko gada :frowning:

2 polubienia

Już. Nauczył mnie, jak go wyłączyć.

2 polubienia

Żeby tak można było niektóre osoby wyłączyć! :rofl:

5 polubień

Kazał mi po 2x klikać i klikałam i wreszcie go wyłączyłam…

2 polubienia

Mojemu znajomemu, to nawet nie chciał się wyłączyć nawet wtedy, gdy go przypadkowo kołem najechał. Był pęknięty, telefon, nie koleś i jeszcze coś mamrotał. No to koleś się wnerwił i jeszcze raz przejechał po gadającem sprzęcie i ten nareszcie zacichł. Za to koleżka płakał za chwilę, bo uświadomił sobie, że smarfona stracił… :rofl:

5 polubień

Z tym asystentem? un upierdliwy bywa, glos wylaczysz to jeszcze będzie usiłował pisac za ciebie.

2 polubienia

On mną rządził dopóki się nie zorientowałam, że jak 2x pacnę palcem w ikonkę to ona wykona polecenie :face_with_raised_eyebrow: A tylko chciałam umieć tekst na mowę zamieniać…

1 polubienie

Na necie nie ma porad? Nie wiem jaki masz telefon.

2 polubienia

Zanim znalazłam w necie to się zorientowałam, że jak 2x pacnę palcem to zadziałała i sie posłucha. …ale i tak gadał sam do siebie.

1 polubienie

Paca się pacą albo packą, jeśli pacanie nie wymaga intensywności w wykonywaniu tej czynności.
Palcem się palcuje.
:point_right:

Do grzebania jednak nie wykorzystujemy grzebienia, jak nazwa tej czynności by wskazywała. Do grzebania jest Palec Grzebalec.
:point_up_2:

1 polubienie

To mój telefon jest ciulowaty, każda hm pomyłka przy pisaniu itd, to pojawia się komunikat - czy chcesz zachować np obecną pisownię, tekst, foto. Kiedyś miałem program GPS na rower w telefonie, w 85 % się sprawdzał, to mówiony opis trasy przez lektorkę to była pomyłka / piski,jęki, niewyrażna mowa że program skasowałem, ino że paczka pomarszczonych ust się nie skasowała. Po włączeniu Google Mapy te usta ożyły :astonished::frowning:, zapisały się w folderze systemowe, co nie było łatwe do odnalezienia i usunięcia - nie masz praw, skontaktuj się z Google. Program paczka mowy była botem który się uruchamiał z Google, gdy podstawowy program GPS do roweru został usunięty, wtedy przychodziła subskrypcja do zapłaty. Przywrócenie do ustawień firmowych tej paczki nie usówało, podobnie jak ustawienia programisty, pomógł informatyk z ciemnej strony mocy :thinking:

1 polubienie

czyli bardziej niezawodny skoro prymitywny

1 polubienie

Program zgłoszony do Google Play, usunięty jako bot wyłudzający pieniądze, oraz autora programistę by się wytłumaczył. Dalej nie wnikałem pomimo ponagleń email z Gogle, co zrobić by to znikło. Telefon ma nakładkę Google, choć pomysł patent telefonu jest polski, to te Google nie lubią konkurencji która im miesza w systemie bez ich wiedzy, musiał bym wydać hm znajomego, albo telefon na złom, a tak to cicho sza jest po staremu. Mój błąd i ciekawość, ale kto nie ryzykuje ?

@Nunu , dziwię Ci się, że mając dostęp do czterolatków, Ty się nas o takie rzeczy pytasz :wink: Co innego, gdybyś nie miała żadnego czterolatka w pobliżu, ale tak?

2 polubienia