Jak wytrzeźwieć do 6:00?

Nie wiem, czy to dobry pomysł, iść do pracy, zawsze można wymyślić jakieś problemy żołądkowe czy coś.
Sorki, ale kiedyś, jak koleżanka w ten sposób wyszła, to 1. jej się wydawało, że nie, ale naprawdę było widać, że jest pijana, chociaż wsadziłyśmy ją rano pod prysznic itd. (Biorąc pod uwagę, że była uwalona hm, na pół strawionym ostatnim posiłkiem z poprzedniego dnia, nawet nie dało się inaczej)
2. Wróciła dosłownie zataczając się jak ostatni żul.
Ale to było po naprawdę ciężkiej nocy (bo uparła się chyba, że udławi się przez sen swoimi na pół strawionymi resztkami kolacji-żeby nie używać magicznego słowa “wymioty”).
Także…uważaj na siebie i przemyśl to sobie, czy to na peeno dobry plan.

z reguly jest tak,ze osoba pod wplywem,nie zdaje sobie sprawy z tego,jak wyglada.mysli,ze jest ok i wcale nie widac,jak jest wstawiona.wiem to z wlasnego przykladu,kiedy wieki temu,obejrzalam film z wesela przyjaciolki.bawilam sie swietnie,nie czulam sie pijana,nie odstawilam niczego dziwnego,ale jednak przez parkiet szlam “szlaczkiem”:joy::joy::joy::joy::joy:

2 polubienia

A po co pijesz w niedzielę??

Od picia to jest piątek wieczór i sobota.
Niedziela jest na kurowanie się…

Na przyszłość proponuję jakieś hobby.
Znajomy (25 lat picia, teraz w AA) np. odrestaurowuje stare meble kupowane na pchlim targu. Zajmuje mu to mnóstwo czasu. Pochłania sporo pieniędzy (tych co by w innym przypadku przepił). I pozwala zająć się czymś innym. Nie myśleć o sięgnięciu po kieliszek.

1 polubienie

“Nie idz i tyle”…Jak bym murzyna slyszał…

1 polubienie

I umyć zęby!

Jakoś dałem radę. Przed robotą energetyk i guma miętowa. Jest ciężko ale nie zapowiada się ciężki dzień więc jakoś będzie :slight_smile:

Ale bzdury XD

Ja pamiętam jak kiedyś byłam pijana w trzy dupy, daaawno… Z pseudo “przyjaciółką” opijałyśmy pewną okazję, ale po parudziesięciu minutach dowiedziałam się czegoś, co w ułamku sekundy mnie otrzeźwiło. Nie wiem jak to nazwać … doznałam pewnego rodzaju szoku, i to bardzo pomogło, nawet potem kaca nie było, także polecam na przyszłość porządnie się wystraszyć :smiley:

2 polubienia

Trudno planowac"wystraszenie".
Ale taką kolezanke mozna chyba odcedzić :wink:

2 polubienia