Jaka dziś rocznica?

23.09 bede mial juz drugie szkolenie min. na ten temat.
Internetowych tez juz mialem dwa…
Sporo ciekawych wiadomości to przemyca…

U mnie nie ma tygodnia, żeby kogoś nie przymkneli. Ale tego nie upilnujesz. Cholery z netu potrafią korzystać, a pojedynczego świra mordercy nie upilnujesz. Zwłaszcza, że dla kolejnego pokolenia zachód to ciągle lizanie cukierkow przez papierek, a miało być tak pięknie…
A tu ani raju, ani dziewic.

2 polubienia

U nich było rano, w Europie pora obiadowa.

1 polubienie

Zgadza sie.Tutaj takze z tym ze na czoło powrocili gwalciciele oraz porywacze.Nawet ostatnio sie zastanawialem czy celowo wycisza sie wątek terrorystyczny czy az tak skutecznie trzymają ich za ryje.
W końcu nie było bomb juz od jakiegoś czasu…

3 polubienia

A Krokodyl pewnie zaraz napisze, że to wszystko była ustawka Busha i żadnych zamachów nie było.

2 polubienia

Sprawa przestępstw o podłożu seksualnym to odrębny temat. Na te występująca u tubylców nakłada się imigracja dzkiusow i zwiększona świadomość kobiet, że gwałt to nie wstyd dla ofiary. W Hiszpanii kombinują z podwyższenie kar i obniżeniu wieku, kiedy przyjmuje się odpowiedzialność jako dorosły.

1 polubienie

Taki wiersz znalazlam
Wisława Szymborska
https://wiersze.annet.pl/w,15343

2 polubienia

No przecież dzisiaj rocznica 11 września.

A tak serio pisząc, pamiętam. Gdy wróciłem ze szkoły, to w TV, i to nawet na kanałach ogólnytematycznych, o niczym innym nie mówiono. Poza tym nie miałem wtedy satelity, a TVN24 dopiero wtedy startował i właśnie wybił się na tamtych wydarzeniach, bo kanały ogólnotematyczne musiały następnego dnia wrócić do ramówki, a przecież ludzie nadal chcieli słuchać o 11/09.

2 polubienia

Przeciez wspomnialam o tym w pytaniu na dzien dobry
Jakos nikt nie zareagowal

Ofiary terroru to trochę więcej niz WTC

1 polubienie
  1. Oni tak skrotowo napisali, pewnie z mysla ze kazdy natychmiast skojarzy te date
  2. Przy okazji jest to tez dzien przeciw terrowowi w ogole - tak to rozumiem
1 polubienie

Dziekuje, ale
Dla mnie niedostepne
Ale znam ten wiersz
Choc nie zaliczam go do tych najlepszych

1 polubienie

Juz ktoś tu dzisiaj tak bredził…

Nie pamiętałam, bo w sumie właśnie skojarzyłam który dziś jest.
Jak słyszę datę to od razu wiem.

Data 11 września wryła się w głowę i pamięć wszystkim, którzy rozumieli wówczas co się dzieje. Myślę, że nie zapomną.

2 polubienia

I dobrze kombinują.
We Wloszech tez idzie to chyba w dobrą strone,przynajmniej na północy.Ale najbardziej przydałoby sie Niemcom.

1 polubienie

Pamiętam …

1 polubienie

Nie tylko, to staje sie plaga. I to nie tylko wsrod przybyszow. Lokalna patologia i przestepcy szybko sie z muzulmanami zaprzyjazniaja, pewni tez dlatego, ze przybysze maja rownie ambiwalentny stosunek do miejscowego prawa.

1 polubienie

Zgadza sie!
Z tego co widze [w Anglii pokazuje sie zdjecia bandytów!],struktura tych band wygląda,plus minus,wg.schematu,4-5 islamcow,2-3 czarnych i jakis biały,najczęsciej,nie wiedziec czemu,wiekowy…

tu raczej przewazaja mlodsi - tak do 40. i niestety zdeprawowane dzieci (bo tego inaczej nazwac nie mozna), trafil sie nawet pietnastolatek, ale 16-17 lat jest norma.
innym niebezpiecznym zjawiskiem sa bandy mezczyzn 20-30 lat swiadomie polujacy na swoje ofiary (tu przewaza hodowla rodzimych macho) - i potem chwalacy sie dokonaniami w necie - po ostatnich kilku przykladowych wyrokach (kazdemu policzyli za osobisty gwalt i wspoludzial w kazdym pozostalym - a to wychodzi ponad 50 lat odsiadki) jakby sie uspokoili.

1 polubienie

Az tak nie rozrózniam bo,przede wszystkim,kazdy chwali sie w necie i wiekszość,nie wyłączając zboczenców,tylko po to to robi…
Dzisiaj chyba trzeba byc ciezko pijanym aby nie chwalic sie swym frontem lub odbytem,w necie.
Przestepstwo lub zbrodnia,łapią sie doskonale na te tendencje.
Tak wygląda bezkarność…