Jaką piosenkę sobie ostatnio nuciliście?

mnie Cugowski rozczarowal swoja wersja Iron Man to byla karykatura spiewu
ale jednoczesnie jak sie wysilil to pare przebojow mial
biorac to poetycko - na karoserii rozowieje kurz, ale czy spalone mosty sa najlepszym startem w zyciu? bo kotletowego tanga dla dwojga nie trawie, choc jak lat temu X wzielismy kasete z ta plyta do zaprzyjaznionej knajpy w Andaluzji wszyscy sie swietnie bawili
a restauracja byla piekna, typu patio andaluz, nawet zachrypniety Cugowski nie byl w stanie popsuc efektu

U nas obowiązkowo w okresie świąt oglądamy Christmas Vacation (Witaj święty Mikołaju), a Love Actually casami. No i obowiązkowo Sami Swoi, to się nigdy nie nudzi. :wink:
A co do piosenki, to przecież nawet z filmu wiadomo, że to “Nowa wersja” :rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

Addio pomidory :tomato: moje zachodzące słoneczka. :relaxed:

2 polubienia

Niestety prawda. Do mnie sie ostatnio przyczepil jakis kawalek ldowy. Dobrze, ze sie odczepil…

A teraz ta mi się przyczepiła. A kysz, diable!

1 polubienie

Tak,ale nie ma ani slowa o tym,do czego sie to odnosi.
A zdaje sie,ma sie odnosic do wersji Wet Wet Wet z filmu,“4 wesela i pogrzeb”:slightly_smiling_face:

Moment bo nie zauważyłem wczesniej…Cugowski bral sie za Black Sabbath???
Ciekawe kto niby mial mu to zagrać :rofl:

wzial sie, mam to na cd, dzis tego nie znajde, na szybkie szukanie w necie nie widze i chyba dobrze, ale chyba nawet Budke do akompaniamentu zatrudnil

Przeciez tam nie ma rasowego gitarzysty…Ech…

dzis mnie do akcji nie zmusisz, ale przegram to z krazka i wysle,
budka do kotleta zla nie jest, ale o iskre boza u nich trudno

1 polubienie

Pierwsza plyta byla bardzo dobra.Ale tylko pierwsza i momenty drugiej.

1 polubienie

no i film Przepraszam czy tu bija?
co wypromowalo Cugowskiego chrypiacego w przepoconym pdkoszulku? i do tego wtedy go zignorowano - nie pojawil sie w napisach, ale niedlugo potem nagrali cover Sunshine i poszloo

@birbant i Ty pewnie bedziecie lepiej pamietac bokserow, ale co ja biedna myszka moge?

1 polubienie

Jan Szczepanski i Jerzy Kulej.A Budka w tym filmie we fragmencie Magic Ship,z repertuaru grupy Free

1 polubienie

akurat kochalam sie w czlowieku, którego ten fragment zafascynował i dalam sie namowic na powtorna wizyte w kinie :wink: to i pamietam…

1 polubienie