Jakby kto miał zaległości w kwestii rozumienia

ogłupiania maseczkowego, to może je uzupełnić.

Nie noś, nie zakładaj - sam sprawdzisz.

1 polubienie

Mogę się całować z tysiącem zakażonych kobiet, mimo swych 72 lat, i pokażę, jakie to jest oszustwo i kretynizm z tym COVID-em. Gdyby to było prawdziwe zagrożenie zdrowia Polek i Polaków, to zdecydowanie więcej marłoby ich w stosunku do lat ubiegłych, a nic takiego się nie dzieje, a to znaczy, że polski naród jest totalnie ogłupiany i oszukiwany, jak nigdy w swej historii…

@harmonik skoro nie wierzysz, nie ufasz, masz swoje zdanie to zgłoś się chłopie na ochotnika do szpitala jako pomoc “niewykwalifikowana” do oklepywania, przekładania, pojenia osób chorych na"świrusa". A i jeszcze jedno - nie zakładaj maseczki i rękawic, idź na “żywioł”. Daj znać kiedy zaczynasz misję - pożegnamy Cię odpowiednio (z honorami) :slight_smile:

1 polubienie

Nic tam istotnego nie zdziałałbym, bo przecież nie dopuściliby mnie do decyzji leczniczych rzekomych chorych na COVID-a, aby się nie wydało, że ta pandemia to jedna wielka ściema.

Pisanie takich głupot jakie piszesz powinno być zakazane. Wiesz czemu? Bo pisanie takich foliarskich pierdół jest nie wolnością słowa a narażaniem ludzi podatnych na takie zidiociałe teorie spiskowe na niebezpieczeństwo. Tyle w temacie.

Jeśli masz bardzo bujną wyobraźnię, to wyobraź sobie, że ja poważnie traktuję takie bezmyślne opinie, jak twoje.

Nie muszisz. Z foliarzami nie ma co wchodzić w dyskusje bo sprowadzają do swojego poziomu i pokonują doświadczemiem. Powodzenia w dalszym życiu w wyimaginowanym, zdrowym świecie, bez pandemii.