Jaki film mi polecisz?

Ja siedziałam i jadłam kanapki, wpatrując się obojętnym wzrokiem w ekran :innocent:

1 polubienie

Oglądałaś “Twój Vincent”?
Zaczęłam ten film oglądać by zobaczyć jak go zrobili. Myślałam, że kilka minut popatrzę, a nie mogłam go przerwać :smirk: wciągnął mnie.

1 polubienie

Albo “Najbrzydszy samochód świata” to dokument, ale taki inny.
Nagrane jest życie starszego pana, który podróżuje ze swoją matką starym samochodem. Nawet za granicę się wybrali.
Trochę śmiesznie jest, trochę smutno i wzruszająco.

1 polubienie

Oglądałam, kocham :heart:
(Ze względów artystycznych głównie, chociaż fabularnie też ciężko mu coś zarzucić) oglądałam cały film z otwartą buzią :slight_smile:

1 polubienie

To taki film psychologiczny o podróżach w czasie :wink:

1 polubienie

Zbieżność tytułów…

A widziałeś wrong turn? Obejrzałem wszystkie części dawniej. Polecam dla niewymagających lubiących takie przygody :rofl:

Droga bez powrotu? Widziałem 2 części. Nawet spoko.

1 polubienie

Pobobało mi sie “Wzgórza mają oczy” i “Zejście”.

1 polubienie

A ten film o którym pisałem że tam zabijają żywe zwierzęta i że podobno ma najbardziej realistyczne sceny zabójstwo to nie ten film, tylko cannibal Holocaust. Nie wiem czy widziałeś… xd

Widziałem. Nowsza wersja nazywa sie Green inferno.

O w końcu cos nowego znalazlem.

1 polubienie

Wszystkich świetych…
Jest taka sluszna zresztą,tendencja by traktowac ten dzien jako świeto radosne.
Ja jednak pozostane przy świecie refleksyjnym.I dlatego dzisiaj towarzyszy mi Mozart i jego Msza Koronacyjna…
Byl tez i film.Kolejny świetny ,polski film…“Sprawiedliwy”,Michała Szczerbica…
Trafilem z wyborem…Film przenosi nas w ten sam nastroj i dotyczy podobnych sytuacji jak Ida…Tu mamy historie malej dziewczynki żydowskiej,uratowanej w ostatniej chwili z pacyfikacji…Wraca ona po latach by namowic tych ktorzy ją ocalili aby przyjeli medal,Sprawiedliwy Wśród Narodów Swiata…Oni nie chcą i…odslaniają to wszystko czego dziewczynka,dzisiaj juz dorosla dziewczyna,kilkanascie lat pozniej,ani pamietac,ani wiedziec nie mogła…
Wzruszająca historia o strachu,podlosci ale tez i bohaterstwie,o przelamywaniu,o dojrzewaniu do pewnych decyzji ktore jak sie okazuje,mogą zaważyć o calym zyciu…
Tu nie ma ani jednej postaci ktora przeszlaby przez to bez skazy,bez strachu czy wątpliwości.Twórcy udalo sie to pokazać.Pokazac człowieka w wiarygodny sposób,bez łatwizny czy propagandowych fanfar…
Kilka pieknych ról.Katarzyna Dąbrowska wyrasta mi na autentyczną wspolczesną gwiazdę naszego kina.Jacek Braciak,Urszula Grabowska…Wiadomo.Plus male wielkie role Tadeusza Bradeckiego i Olgierda Łukaszewicza…
Tak,w gruncie rzeczy to byl film o świetych,którzy do świetosci dochodzą a w zadnym wypadku sie z nią nie rodzą…

2 polubienia