Jaki jest najstarszy żyjący polski aktor/aktorka?

Nie to miałem na myśli…Temat ogólnie,chwycił.
Miałem na myśli Twoją poprawkę o najmłodszych na forum…

No zaraz…Od dekady przynajmniej,słyszę jak tu sie wszyscy kochają,szanują,lubią i spotykają…A pytanie o wiek miałoby być czymś nadmiernie intymnym???Wśród"przyjaciół"?
Na fejsie są setki jak nie tysiące ludzi o podobnej aktywności i nie ma mowy o takich,hmmm…anomaliach.Mimo że nie wszyscy sie lubią czy kochają…
Były tu kiedyś zdjecia wstawiane…Bylo ich przynajmniej 10-12.I jeszcze szybciej znikły.Tzn. na starym forum.
Tak czy siak,ludzie wiedzą jak wyglądali,przynajmniej kilka lat temu.
Naprawde nie widzisz różnicy miedzy gruby chudy a pytaniem o zasobność portfela? :face_with_raised_eyebrow:

Żadnej. Oba pytania są wścibskie. Jeśli ktoś chce dawać swoją fotkę w necie lub podawać zasobność portfela, to nikt mu tego nie zabrania. Nie można jednak wymagać, by każdy to robił, bo to nie obowiązek. :wink:

1 polubienie

Nikt nie wymaga…Nie ma w ogóle takiej siły by ktoś do czegoś kogokolwiek zmuszał…
Padło pytanie i to wszystko.Nie chcesz to nie bierz w tym udziału.Ja i pare innych osób,mamy to daaaawno temu,za sobą.

Wiek uczestników forum tez ma znaczenie. Bo nie pytaj mnie o obecne pokolenie “gwiazd” prężących się na ściankach. Za stara jestem, żeby się w tym planktonie połapać :wink:

A kto mówi że nie ma…
Choć nie wiem co akurat teraz,masz na myśli.
Tym bardziej że napisałaś:“konkurs uważam za otwarty”…

Nikt oprócz Ciebie nie ma ochoty brać w tym udziału :grin:
Wygląd kilku forumowiczów znam i oni też mój znają, co nie znaczy, że mają go znać wszyscy :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Aaa…To już przeprowadziłaś sondę,tak?
To NIE JA zadawałem to pytanie.
Więc na dobrą sprawe,nie do mnie z komentarzami.
Równie dobrze można napisać że tylko Ty zdecydowanie odmawiasz wzięcia udzialu w tym"podpytaniu"

A to ze wzgledu na właśnie ten brak danych o wielu aktorach - czasem trudno znaleźć datę urodzenia, a co dopiero ustalić czy jeszcze żyje?
A konkurs to bylo raczej w kontekscie - kto znajdzie tego najstarszego aktora? Bo najstarsi uzytkownicy cos tam pamiętają, ale najmlodsi?
To by jakąś dodatkową nagrodę specjalną ustanowic :wink::rofl:

1 polubienie

Dobrze, że wyjaśniłaś, że “podpytania” nie było, bo już się niepokoiłam, że może jesteś ciekawska. :wink:

1 polubienie

Bylo.Wystarczy spojrzeć i przeczytać.
Nawet “konkurs zostal otwarty”
No ale jak sie przyjmuje do wiadomości tylko to co sie chce,to już trudno.
Można też,“po politycznemu” stwierdzić że nikt nic takiego nie napisał…Ktoś wejdzie,przeczyta i z sympatii,uwierzy…

Nie zauważyłem by były z tym problemy choć było zamieszanie z wiekiem/życiem Ewy Szykulskiej.Typowe niechlujstwo goovniarzerii która pisze o sprawach i ludziach których nie zna…

No właśnie. Przyjmujesz do wiadomości tylko to, co chcesz.
I w ogóle, to tak rozmawiać nie będziemy. Nie ze mną.

1 polubienie

Tak czyli jak?
Nie mam zamiaru marnować więcej czasu na te brednie.
I tak poświęciłem wiecej czasu na Twoj tępy upór niż zrobiłem to kiedykolwiek w tym roku chyba…
Dość.Miłego wieczoru.

1 polubienie

Tylko proszę de nie pozabijajcie, bo ja jutro bez neta.
A co zastanę w hiszpanskim domu?

1 polubienie

Nic się nie martw.Mnie tu nie będzie jutro…
Czas na priva dla innych.

2 polubienia

Ja jutro wracam do Hiszpanii, po 4 miesiącach. Z deszczu pod rynne.

1 polubienie

Czy collins02 ma żal, że wątek nie chwycił? Bo nie wiem, czy dolewać oliwy do ognia i się wypowaidać? :thinking:

1 polubienie

Cos mnie reisefiber tym razem łapie.

2 polubienia

z braku seksu

1 polubienie