Jaki komplement pod adresem Waszej osoby ostatnio Was ucieszył?

W dupie ich mam

1 polubienie

Że wyglądam 10 lat młodziej niż mam w rzeczywistości.

4 polubienia

A u mnie na odwrót. :grinning:

5 polubień

Ja niestety robie odwrotnie. Dom to nie wędzarnia!

1 polubienie

u mnie to nie grozi @anon80021811
od matury

1 polubienie

to Ci zrobie egzmin? ile w twoim aucie jest kontrolowane? pisze o ciezarowce

1 polubienie

O swieci panscy. toz dzis u mnie sprzatanie! Juz mam mine jakbym szla na wojne…!

2 polubienia

To byla przedziwna rzecz, bo trudno to nazwac komplemantem. Promotor spytal mnie dlaczego napisalam prace (chodzilo mu, ze tak szybko…). Ja na to, zgodnie z prawda (ürzynajmniej dla mnie), ze dzieki niemu (rzeczywiscie byl swietny). Musialam przestac sie na niego patrzec, bo zobaczylam, ze sie…rozplakal…

1 polubienie

Kiedyś, powiedzmy, dość dawno, “pomogłem” komuś w napisaniu pracy magisterskiej.
Została wyróżniona, a ten profesor, co ją sprawdzał powiedział tej osobie, że ta praca jest lepsza, niż ta, co kiedyś on pisał i ogóle jest najlepsza z jaką miał do czynienia. Temat: postanie Chmielnickiego. Nie powiem, ale wtedy byłem silnie zadowolony, tem bardziej, że napisałem ją w 4 dni. Ale mnie opili wtedy.

6 polubień

Palacz ma wech do bani,))))

1 polubienie

Powinni Cie opijac,przez coajmniej tydzien))

2 polubienia

Swego czasu takim komplementem dla mnie byla propozycja pracy w firmie,KITON’’
To firma odziezowo-obuwnicza dla VIPow,gdyz malo kto pozwoli sobie zaplacic za buty 2000€,albo i wiecej.

4 polubienia

“Aleś Ty ładny… żebyś Ty jeszcze taki mądry był, jakiś Ty ładny…” - dziś o 5 rano :joy::joy:

5 polubień

@Leone_Marco , w takim razie ja mam jakieś zaburzenia zmysłu powonienia.

Nie chce Cie straszyc,ale pewnie tak)))

1 polubienie

Czyli niepotrzebnie co tydzień myję okna, piorę firany , zasłony i pościel .
Co dwa miesiące kołdry i narzuty, włosy myję każdego ranka, w szafach mam zawieszki zapachowe, w pokojach dyfuzory itd, itp :)))

Darmowe Twoje trudy)))
Brud,gdyosiagnie grubosc 6cm,sam odpada,wiec po co sie trudzic))))

3 polubienia

Ot jak mądrego dobrze posłuchać, po cholerę ja się tak po próżni wysilam? :wink:

1 polubienie

I masz racje.
Sluchaj mnie,a z kryminalu,nie wyjdziesz))

1 polubienie

Ostatnio mnie znajoma instruktorka poprosiła żebym wpadł na zajęcia grupy początkującej, bo bardzo dużą przewagę dziewczyn mieli. To wpadłem. Na następne zajęcia nie mogłem przyjść i pomóc. Kilka dni później, jedna z tych początkujących dziewczyn spotkała mnie na imprezie i powiedziała żebym nie rezygnował z zajęć bo nienajgorzej mi szło :smile:

3 polubienia