Jaki komplement pod adresem Waszej osoby ostatnio Was ucieszył?

Tak sobie sprzątam i stwierdzam, że chyba ten, że jest u mnie zawsze bardzo czysto :smiley:
Zdecydowanie ten!
Czyli nie na marne moje porządki :stuck_out_tongue:
Yeah :smile:
15345887162690

4 polubienia

Że nie poddaję się. I uparcie walczę o to co ważne, nawet gdy bardzo trudno i inny ktos by odpuścił.

5 polubień

No to duży szacun !
To jest naprawdę wielka cecha !

2 polubienia

Nie ma się czym chwalić ,ale nie dla chwały i sławy tu jestem :wink:
W piątek miałam gości , 1 raz u nas byli , jeden z panów złapał za papierosy i wyszedł na balkon zapalić, wciągnęłam go do pokoju , powiedziałam dom jest dla ludzi , nie odwrotnie, my też tu palimy.
Nigdy bym nie powiedział , w ogóle tytoniu nie czuć.
Czy to znaczy , że też dbam o czystość w domciu ? :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Że jestem cholernie wytrwala w dążeniu do celu i mam niespotykane zacięcie do robienia tego co chcę. Że jak pomyślę że coś zrobię, to “biorę” i to qwa robię.

3 polubienia

O k… wa :smile:
Myślałam, że jestem sama z tym paleniem gości w chacie :smile:
A jednak nie!
Potem trochę firanki śmierdzą ale gość w dom…

1 polubienie

Zazdroszczę tej cechy!

Ha! Jaki to był komplement nie moge powiedzieć, ale odczytałam go kilkanaście minut temu.
To bylo cos, co dzisiejszy, wredny poniedziałek odczarowało.

3 polubienia

Kurde musisz mi powiedzieć!!
:stuck_out_tongue:

1 polubienie

No, nie moge . To zbyt osobiste :smile:

2 polubienia

Nie jesteś sama, o czystość można zadbać w 30 minut mając automat , człowieka wyżej cenię niż jakiś mebel.

1 polubienie

Szkoda :smile:

Zazwyczaj słyszę komplementy za poczucie humoru :smiley:
Poczucie humoru mam po tacie. Z niego taki śmieszek jest :smiley:

3 polubienia

Ostatnio, to albo 1 też o sprzątaniu, od osoby, która ostatnio w moim pokoju była kilka lat temu, że go nie poznaje, bo taki czysty, i że przesadziłam w drugą stronę, bo jest zbyt pusto(to już chyba nie komplement). Chyba nie umiem nie przesadzać :joy:
Albo że mam ładną cerę. Czyli po coś jednak się bawiłam w to dobieranie naturalnych kosmetyków :wink: (nie piszę, że inne niż naturalne są złe, po prostu na moją cerę dobrze dobrana naturalna pielęgnacja wpłynęła znacznie lepiej niż standardowa)
A poza tym to ostatnio jakoś słyszę głównie antykomplementy, więc tak skromnie :confused:

1 polubienie

I Ty też jesteś mega pozytywna !

3 polubienia

Antykomplementy?
A to świnki!
:pig::pig2::pig_nose:

1 polubienie

Żaden niestety. Wręcz przeciwnie.

1 polubienie

Wręcz przeciwnie?
Od kogo?

Najbliższych.

1 polubienie

Az tak ?