Jaki kraj taki Elvis?

Ja rozumiem, ze na bezrybiu i rak ryba?

A kto bogatemu zabroni ?

1 polubienie

Jak chcesz sprawdzic co Bog mysli o pieniadzach to zobacz komu je daje?

A co do tego ma Bóg?

To takie powiedzenie uzywane jak patrzysz na nowobogackich obecnie czesto zwanych celebrytami.

Skąd Ty wyciągasz takie śmieciowe “artykuły”???
Człowiek czyta i automatycznie ma ochotę “myć ręce” :face_vomiting:
Ludzie sie kiedyś udławia juz nie tylko od kompleksów ale zwyczajnej głupoty.Krawczyk to Presley a Czerwone Gitary to “polscy beatlesi”
Zawstydzająca paranoja.
Ja też udawałem kiedyś Gerda Mullera na boisku.Mialem wtedy 12-13 lat.I to tyle jesli chodzi o komentarz. :roll_eyes:

3 polubienia

Niedługo zaczną pobierać opłaty za odwiedziny

2 polubienia

Jak widzę taki tytuł i nazwę portalu to patrzę tylko ilu userow zostało “złowionych” na taki link i uciekam czym prędzej.
Na razie widziałem, że ze 6…:grin:

4 polubienia

@benasek kazda przyneta dobra jak skutkuje
:rofl::rofl::rofl:
@collins02 jak to skąd? Z “pudelka” albo “pomponika”
A tak serio? najgorsze jest to, ze oni to tak na powaznie, jak bylam w PL to oprócz bluzgajacej młodzieży, w srodkach zbiorowej komunikacji zdarzały sie dialogi “jak to masz Krzysiu sobie swietnie w tej Ameryce radzil”, (prawie jak Morawiecki ostatnio, pod nieobecnosc Bidena), “taki ralent” etc. W końcu Grotniki od Łodzi beretem rzucic i blizej niz do Czestochowy.

1 polubienie

Teraz 90 % wiadomości w internecie to takie coś parasensacyjne.

1 polubienie

Zwlaszcza wiadomosci sportowe na Wirtualnej Polsce. Nawet kronika towarzyska tego sie nie da nazwac.

2 polubienia

Na mnie nie poskutkowała, ale co tam ja. Może po pijaku tam trafię, tylko że ja sie raczej nie upijam. Chyba, że ktoś mi przypadkiem do kawosza czegoś wrzuci… No wtedy to nie wiem…

1 polubienie

Jak to nie poskutkowalo, skoro piszesz w pytaniu?
Tu nie chodzi o lapanie kroliczka…
Zreszta , Zajac, Ty wiesz :wink::stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

O pudelku słyszałem ale to drugie…To chyba jakieś disco polo plus kolanówki w sandałach dla umysłu :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:
Dobra,spadam bo zaraz sie zacznie tradycyjna przekora :innocent:

2 polubienia

Jedno na interii, drugie na wp.
Tylko nie pytaj, ktore gdzie. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Jest jeszcze kozaczek i jastrząb. Krynice wszelakiej niepotrzebnej wiedzy ze zdjęciami oczywiście. :grin:

1 polubienie

Aż tak w zdradliwe czelusci tej czesci netu nie zagladam.

1 polubienie