Jaki masz plan na najbliższy rok?

Szczegółowy na szczęście nie jest żaden. Ostatnio u zbyt wielu osób, które dobrze znam, szczegółowe plany dość boleśnie padły. U ostatniej, dzisiaj, i to bardzo boleśnie. Szczerze, wolę już nie podzielać ich losu, moje średnio szczegółowe plany też zdążyły paść, dalej się nie narażam.
Ale mam kilka ogólnych, bez planu w moim wieku i w mojej sytuacji się nie da.

1 polubienie

Przezylem nuz 60lat.
Majac tylko ogolny zarys i modyfikujac swoje dzialania wedlog codziennego zycia,zaistnialych sytuacji.
40 lat temu szybciej bym sie spodziewal,ze bede mieszkal gdzies w Afryce,lub Ameryce polnocnej,a mieskam we Wloszech.
Zycie tak chcialo.

2 polubienia

Mam plan przetrwać.

2 polubienia

Uwierz w siebie i marketing, instagrama i Facebooka. Dasz radę !

2 polubienia

Może Ci się uda

Plany dla mnie nie wydaja sie dobre. Ale zalezy wiele od mojej corki…Poczekam - zobacze!

2 polubienia

To znakomicie Ci sie uklada! Oby z tym do przodu… :slight_smile:

1 polubienie

Dużo mam planów :wink:
I to samych bardzo poważnych .
Zaczynam po prostu nowe życie z moim P.
Tak na poważnie :smile:

4 polubienia

Nie mam planów , bo nie ma co planować. Życzę sobie tylko zdrowia i dla wszystkich bliższych i dalszych.To co sie dzieje wokół mnie w ostatnim czasie upewnia mnie tylko, ze zdrowie najważniejsze. Z resztą jakoś mozna sobie poradzić.
No dobra, pochwalę sie, bo jest cos szczególnego , co bardzo mnie cieszy na myśl o nadchodzacym roku.
Rodzinka sie powiększy, zostanę babcią !!!

4 polubienia

Gratulacje @kocieoczko!
Ja podobnie - niczego nie planuje, no może jakiś rejsik po morzu, bo w tym roku mi się nie udało.

1 polubienie

Az Ci zazdroszcze bycia babcia.
Moze i mnie sie uda dziadkiem zostac))

2 polubienia

Od kilku lat niczego nie planuję, życie moje przez ten czas dostarczyło mi tylu zmian, że spokojnie już czekam na kolejne.

2 polubienia

Dwa lata temu,pragnalem zmian.I nastąpiły!
A teraz nie chce żadnych zmian.
Nie mam planow na najblizszy rok.Mam plany na najblizszych 5-6 lat.A co bedzie pierwsze a co drugie,to juz mniej ważne.
Przede wszystkim jednak,Porto Santos!
Nasze odkrycie na mapie portugalskich wysepek.

1 polubienie