Jaki masz smartfon?

Kupiłem sobie kilkanaście dni temu tanią Motorole G8 Power co by mieć do roboty i powiem wam że lepszy jak ten drogi. Może nie tak płynny bo ma ino 4Gb ramu ale lepiej gra muza (dolby), bateria lepsza i mniejszy.

Mam prostokątny i taki polecam. :wink:

2 polubienia

Ja mam Motorolę G9 power… wcześniej miałam Samsung Galaxy 8 note
Jak dla mnie SG8N jest najlepszy

2 polubienia

Nadal tłukę A50. Bateria żyje. tak obecnie 2 dni spokojnie trzyma. Przy rozmowach i używaniu neta. Jak mało gadam i 3 wytrzyma. Tyle że fon ma już 3 lata.

2 polubienia

Jak ci się ta Motorola sprawuje? Używasz na niej internetu?

1 polubienie

Grubo. Musisz bardzo dbać. Mnie ostatnie telefony które miałem trzymają 2,5 dnia. Trochę rozmów, sporo Spotify i na przeglądarce po 4-5h dziennie (wifi)

1 polubienie

Raczej nie. Jeździ z kluczami w kieszeni. Tak raz pękł wyświetlacz.

2 polubienia

Kup szkło hartowane. Ja zawsze mam.

1 polubienie

Mam ale akurat wtedy nie miałem.

Jak wchodził ten tel nie było dla niego szkła.

2 polubienia

Motorola hula na ekranie 13,5h. To niezły wynik. Przeważnie jest to 7-9h. A jak grasz to 5-6h.
Droższy redmi note 9 pro z dużo większym ekranem działa na ekranie 12h. Ale przy sporym przyciemnieniu.

1 polubienie

|Zraziłem się do motki i już. A mój stary samsung z navi wytrzyma na pewno 12h

2 polubienia

Nie pisz mi xiomi. To słabe fony

Czemu się zraziłes? Fajne robią telefony. Czysty android, żadnych bzdurnych aplikacji, dobry dźwięk, stereo. Nie są to demony wydajności ale do codziennych zadań wystarczą.

1 polubienie

Miałem już 3 telefony Xiaomi i jestem zadowolony.
Zastanawiam się nad Realme 7.

1 polubienie

Bzdura. Słabe menu mii I gdzie tu czysty android? Moja pani miała… Telefon rano odpięty od ładowarki i zero netu i td. o 15 miał max 30%

A ten Samsung A50 ma amoled?

Dostała samsunga i nagle wieczorem bateria ma 40%

Oczywiście.

Po tak długim czasie nie masz wypalonego ekranu przypadkiem?