Jaki masz smartfon?

Zastanawiam się nad kupnem redmi note 8 pro.
Jaki masz i jaki polecasz?

2 polubienia

Dostałam w prezencie samsunga galaxy A 50 i z tych smartfonów, które do tej pory miałam jest najlepszy.
Znam galaxy S 10 i wcale mój dużo od niego nie odbiega.

2 polubienia

Na cale szczescie,nie posiadam.Jako jedyny w rodzinie.Ileż życia zyskałem dzieki temu!!!

3 polubienia

Xiaomi, jaki numer porzadkowy to nawet nie wiem. I drugi Huawei za zlotowke z Orange, dostany. W razie jakby z pierwszym cos sie stalo.
Xiaomi moge polecic, natomiast co do Huawei to moj starenki tej marki, ktory w koncu padl, nie liczac braku aktualizacji, byl przyjazniejszy niz ten nowszy.

1 polubienie

Mam Huaweia i bardzo sobie chwale.Ale…Ja sie nie znam…To jest smartfon?

1 polubienie

Niewykluczone, choc oni nie sa nowa marka na rynku, telefony z aparatem tez robili. Mozna wylaczyc transmisje danych i wtedy uzywasz jak tylko telefonu.
Ja tak mialam w sony ericson. Ze wzgledu na podroze i kosmiczne ceny netu wowczas korzystalam tylko z roamingu telefonicznego.

1 polubienie

Lg K10. Lubię go.

2 polubienia

Fajny.
Ja mam Redmi note 7

Samsung j6+… wolałem poprzedni, bo miał normalne przyciski nawigacyjne i był poręczniejszy

2 polubienia

Teraz Samsung S10E ale moim ulubionym był HP IPAQ 614
https://images.app.goo.gl/3Tg8uDotjQMe3FQC8

2 polubienia

Jak bym ci pokazala moj “smartfon” a raczej maly smartfonowy dinozaur to bys chyba pekl ze smiechu. Mam nowszy telefon, ale nie uzywam, bo mi niepotrzebny
Juz nie pamietam ile ten dinozaurek ma lat…W miedzyczasie u rodziny juz padly ze trzy super nowe telefony. A dinozaurek jeszcze sprawny

4 polubienia

To sa bardzo dobre marki.
Moj syn ma tez Samsunga jakas nowsza wersja - nie znam sie na tym, ale on sobie chwali

Stary juz. Chcieli mi wymienic ale tego modelu juz nie ma a innego nie chcę. Np wkurza mnie ze w tych nowych nie ma wyjmiwanych baterii. A ja wlasnie wymienilam baterie na nowa ( za jedyne 40z) i juz nie rozladowuje sie az tak szybko jak poprzednio.

4 polubienia

Ata,mam dokladnie to samo.Moj Samsung ma ok.10 lat i jest TELEFONEM ktory dziala bez problemu.

2 polubienia

Wszystkie telefony jakie mam to są Samsungi, ale każdy inny.

2 polubienia

Z tym problemem który masz na myśli @collins02 można sobie poradzić na dwa sposoby: albo nie mieć smartfona, albo używać go w sposób rozumny, jako telefon z paroma przydatnymi dodatkami.

4 polubienia

I chyba tak wlasnie czynie.W kazdym razie,nikt do mnie nie wydzwania oraz nie ma zadnego halasu w kieszeni gdy sobie tego nie zycze.

2 polubienia

Mam Hjuaweja jakiegoś tam typu. Marnuje sie u mnie bo z całego bogactwa funkcji wykorzystuję może z 5 %. Na razie … tfu, tfu … niezawodny, a ja zadowolony.
O marce Redmi nie słyszałem, ale co ja sie tam orientuję w tej materii. :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

Xiaomi? Nie lepiej kupić jakąś “normalniejsza” markę? XD

S9 plus, niestety przejechałem się, bo wersja z procesorem Snapdragon nie daje się zrootować. :frowning:

3 polubienia