Jaki masz smartfon?

Podobno amoledy i oledy wypalają się w miejscach w których są ikonki baterii, wifi, zegar. Paski nawigacji też.

Nie wiem czy przy moim dość częstym używaniu telefonu taki problem nie wystąpi.

1 polubienie

Nie wystąpi. Bad pixele to były w zwykłych matrycach led. A wypalenie partii pixeli to prawie jak totek.

Myślę o iPhonie 13.
5000 zł najtańszy wariant :pensive:

4200 dokładnie. A w hurcie jakieś 3700. Tylko czy warto? Pamiętaj że skończy się darmowy soft. Nie wydam na fona więcej niż 1500. To tylko sprzęt do komunikacji. I jeszcze jedno przeciw… Ilu ludzi jak co udostępni ci ładowarkę?

1 polubienie

No właśnie. Ładowarkę trzeba osobno dokupić. Słuchawki tylko bluetooth bo nie ma mini jacka.

1 polubienie

Sa przejsciowki do ajfona

2 polubienia

To przemyśl. Zgubienie/zniszczenie ładowarki spory wydatek. Słuchawki BT dobre też nie są tanie.

Chyba gejfona :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Ja też tą Motorole. A do internetów Samsung Galaxy 8 note

1 polubienie

Mam Reno 4 Lite i jest OK.

1 polubienie


Najnowszy model , stoi za rogiem .

2 polubienia

Boshhh, gdzie jeszcze budki telefoniczne mozna zobaczyc?

2 polubienia

O to samo chciałem zapytać. ostatnią widziałem w 2014 chyba.

2 polubienia

ja cos ze 4 lata temu. ale nie wiem czy działała

2 polubienia

Tamten działał. Widziałem ostatnio jeszcze grzybek po aparacie ale telefonu już nie było tam pewnie kilka lat.

2 polubienia

@okonek @anon18020312 w Niemczech . Ta akurat w Weinheim ale widziałam w Heidelbergu i w Mannheim . Ta tutaj działa i na monety i na karty telefoniczne oraz na karty płatnicze .

2 polubienia

W kraju gdzie na osobę przypada ponad poltora numeru komorkowego (wliczajac w to starców i niemowlaki) budki telefoniczne wyginely niczym dinozaury

1 polubienie

Ostatnie raz w swem życiu korzystałem z budki telefonicznej w Oftersheim w 93 roku. Czyli bardzo blisko miejsca, w którem teraz przebywasz. Dzwoniłem do Polski i przegadałem 5 marek.

2 polubienia

Ale za to jak miło przegadałeś! Gdyby było niemiło, to nie gadałbyś tyle. :wink:

1 polubienie

Pewnie budka z której korzystałeś jeszcze tam stoi. Sprawdzać nie będę chociaż to za miedzą.

1 polubienie