Jaki masz stosunek do Walentynek?

Prawda to czy fałsz? :rose: :smiling_face_with_three_hearts: :heart:

4 polubienia

Prawde mowiac,niemal zaden.
Z walentynkami kojarzy mi sie najgorszy koncert na jakim w zyciu bylem i nic mi tego paskudztwa ze wspomnien nie chce wymazac :confused: [Bajm;Alphaville]
Skoro jednak jest to okazja do spotkania,randki,okazywania wzajemnej sympatii lub milosci,niech sobie jest :slightly_smiling_face: Bo skoro moze byc milo i sympatycznie,niech tak bedzie!Czasem jest to bezcenne.Nie powinno sie marnowac okazji do okazywania uczuc!

3 polubienia

Ja to wolę stosunek z Walentym… :innocent:

3 polubienia

elsie :star_struck: aż mowę mi odebrało…:smiley:

2 polubienia

No, co Ty… jest noc, nikt nie widzi… :joy:

1 polubienie

a może ktoś usłyszy? :rofl:

1 polubienie

Eee, wszyscy śpią… :sweat_smile:

1 polubienie

Twój pytamowy “Walenty” też… też jeszcze śpi :rofl: harcuj:D

1 polubienie

Grunt to korzystać z okazji, szkoda życia! :joy:

2 polubienia

Bywaja gorsze swieta. Ja osobiscie uwazam, ze jak ktos chce swietowac to niech swietuje, podobnie jak z Halloween. Zaimportowane razem z supermarketami, burgerami i McDonalds swieto konsumpcji dobr w jedym przypadku zawinietych w czerwony papier, w drugim pomaranczowo - czarny.

4 polubienia

Nie praktykuje. Kochać i adorować powinno się cały rok. Miłość to nie jednodniowe show

3 polubienia

Pretekst żeby wyrwać się z mężem od dzieci, domu i obowiązkowow. Wręcz nie mogę się doczekać, zarezerwowaliśmy sobie stolik w fajnej knajpie, planujemy iść na spacer tam gdzie się początkowo umawialiśmy. Teściowa bierze dzieci do siebie, to napijemy się wina, obejrzymy film i będzie świetnie.

4 polubienia
3 polubienia

Dla mnie każda okazja by się jednoczyć lub by było miło i magicznie, to dobry sposób na świętowanie ! :yum: I o ile Walentynki zaakceptowałam szybciutko, to jakoś Halloween mnie wyjątkowo mierzi, jakoś tak mrocznie i nie po mojemu… Podobają mi się tylko te lampiony z dyni (bo lubię grę świateł), ale cała ideologia mnie nie kręci jakoś… :wink: Ani psikus, ani cukierek.

3 polubienia

To Ty taki stary jesteś, że takie hity zapodajesz ?
W każdym razie dobrze się trzymasz :rofl: Brawo ! :clap: