Jaki prezent na 50 urodziny kuzyna?

Zaznaczę, że brał już udział w różnych ekstremalnych rozrywkach typu skok ze spadochronem i jazda porszakiem. Degustacja win i whisky odpada.

1 polubienie

Jak ma zdrowe serce to bilety na mecz polskiej reprezentacji w pilke nożną. :wink:
A z takich prezentow niematerialnych? Może jakies safari? Niekoniecznie w Afryce, bo to daleko.

1 polubienie

Mogę też dorzucić pytanie? Jaki prezent na 50-tkę dla koleżanki, która jest … koleżanką. Nie bardzo bliską, coś pośrednio pomiędzy daleką a bliską?

1 polubienie

Dlaczego degustacja alkoholu odpada?!!

Są na swiecie nie tyko ateisci. Bywają abstnenci…

1 polubienie

Biżuteria zawsze mile widziana.

1 polubienie

Facetom zawsze jest trudniej coś kupić. Ja proponuję foto książkę. Najpierw poprosić od najbliższych o zdjęcia z różnych etapów życia i zamówić.

2 polubienia

Nie szanuję

jak to trudniej kupić?
Jest mnóstwo, powtarzam całe mnóstwo rzeczy (uniwersalnych) , które można kupić. Nie wspominam już o celowych/indywidualnych😁.

1 polubienie

Zawsze mozna kupić krawat :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

@Ajko , rok temu dałam komplet biżuterii.

No, nie wiem @janusmakroniusz , zgadzam się z @Ajko . Ile ja się nagłowiłam o prezent dla męża, kiedyś dostawał prezent personalny, ale ileż można mieć wszystko z grawerem?

1 polubienie

Napisałam śmieszną rymowankę na 50 urodziny ,w której przedstawiłam pokrótce obraz JUBILATA i jego dotychczasowej “działalności życiowej” .
Do tego TORT z napisem "STO LAT! =przewrotnie?

1 polubienie

150 lat, bo może poczuć się niedowartowaściowany :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

mój średni zestaw kluczy, który dostałem (kiedyś na gwiazdkę) ma tyle elementów, ze gdyby żona chciała na kazdym zrobić grawer, to starczyłoby na wszystkie rocznice ślubu😁

3 polubienia

Chyba nie wysiliłam się zbytnio bo dostał zabawną koszulkę i pakę suszonej wołowiny w formie chipsów.

Leć i jeszcze dołóż mu 5 dych, mówiąc, że 5 dych to niewiele… Przyzna rację, zobaczysz… :grin:

3 polubienia

A ktos pomyslal o torcie?

1 polubienie

Kolega na 50 dostal “złotą płytę” w eleganckiej ramce.
Taka imitacje longplaya.

Z odpowiednia dedykacją