Jaki ślad po sobie zostawicie?

Ostatnio pokazywałem Twój wkład w projekcie atlasu Europy o ile pamiętam.
Zleciala się wiara z całego osiedla, pytali się kto Ty i w ogóle. A oczyska już im całkiem wylazły jak im powiedziałem, żeś w teleturnieju wystąpił. Gdy zacząłem, żeśmy razem browarki opróżniali, to jeden z zazdrości zemdlał…

7 polubień

@Bingola jest moim…politycznym wrogiem.Jest cnotą ludzi na poziomie ze nic z tego nie wynika :slightly_smiling_face:
I to jest chyba własciwy moment aby coś powiedzieć.
Bo szczerze przyznam że Wy obaj,jesteście ludzmi niezwykłymi.
Ma być o koledze więc na tym sie skupię.
Czego bowiem “pod lupę” nie wziąć,imponuje!
Ja tez brałem udzial w teleturnieju ale to on wygrał!
Jestem tutaj jedyną osobą która bez przerwy podkreśla wagę MAPY tak dla wiedzy ogólnej jak i dla polityki czy znajomosci historii.
Ale to kolega jest zawodowcem i twórcą!
Do tego żeglarz zawołany!A to jeden z niewielu sportów imponujący właściwie pod każdą szerokością geograficzną…I wymagający wiedzy większej niz przeciętna…Tego w szkołach nie uczą.
Tak więc,obywatelu @Bingola…Możecie sie spokojnie uwalić berbeluchą,spocząć pod ławką w parku na długie godziny a nawet puścić pawia kaczkom do jeziora :joy:
Bo Twojego śladu juz Ci nikt nie odbierze.
Wybacz ton ciut frywolny ale…Lubie obcować ze zwyciezcami!

6 polubień

Żebym choć tak w połowie przedstawiał rzeczywistość jak Ty, to pewnie też bym coś wartosciowego po sobie pozostawił. Pisz chłopie, pisz! Jak będzie trzeba kopa na początek, możesz na mnie liczyć… :grin:Taki pozytywny kop czasem bardzo potrzebny…

4 polubienia

@collins02 mniejszymi czy wiekszymi zwyciezcami sa wszyscy aktywni uczestnicy tego forum.
Ze po klesce pytamy na WP potrafilismy stworzyc tratwe ratunkową, ktora powoli zamienia sie w calkiem przyzwoity zaglowiec? To juz ponad 3 lata.
Z lotniskowcami typu FB czy innymi socjalmediami konkurowac nie ma co, ale mieć wlasny kącik w necie?

6 polubień

Nie ukrywam ze lubię pisać…Ale o jakim kopie Waść wspominasz?Czy chodzi o to ze podkreśliłem światłu dziennemu zaslugi kolegi?
Należy mu sie!
A dodam jeszcze ze bardzo spodobala mi sie jego swoboda w telewizyjnym studiu! To też ciekawe bo ludzi najczęściej trema zżera…

4 polubienia

Ok.Można i tak na to spojrzeć :wink:

2 polubienia

Myślę o jakimś kopie zachęcaczu, bys swoje myśli przelewal na papier. Po jakims czasie zbierze się z tego coś, co zostawisz potomności. A piszesz ciekawie, choć to oczywiście za mało powiedziane. Bywa, że te teksty czytam kilka razy…

6 polubień

@Devil Ślad węglowy…

Dziękuję kolego @collins02 !

6 polubień

Nie wiedziałem…
Hmm…No dziekuję Ci bardzo!Krzepiące!
Czy sie zbierze?
I tak i nie choć…Tu wciąż gorycz przeze mnie przemawia,na samo wspomnienie gdy wp. zaorała mojego bloga… :rage:Tam bylo 12-13 felietonów,z czego z chyba 10 bylem zadowolony.
Z tutejszych,@Julia była świadkiem a nawet kibicem i nagle…Trzask prask,jak mawial dziadek Jacek [Poszepszyński] i wszystko przepadło.
Kronikarskie zacięcie to chyba Twoja domena. :innocent:
Kiedyś sie do Ciebie zgłoszę!

4 polubienia

Szkoda, ze sobie kopii felietonów na kompie nie robiles.
WP zresztą postapila wyjatkowo po chamsku przy zamknieciu Pytamy.
Toz to nawet mocno zaniedbana Nasza Klasa dala jakis czas na skopiowanie działalności nie tylko swojej.

4 polubienia

Dokladnie,tak!
Ale przyznam ze nawet o tym nie pomyślałem…Trudno.Teraz to juz historia…

3 polubienia

@collins02 Ja miałam z dobrych 15 lat temu, na starym kompie - składaku - cały folder z radosną twórczością - wiersze, opowiadania, różne drobne formy literackie… pewnego dnia trojan załatwił dysk, na amen… Kolega informatyk jakimś cudem odzyskał 1/3 z tego… Teraz już jestem mądrzejsza - mam kopie zapasowe i inne takie, tylko teraz już mało kiedy piszę, nie mam weny i czasu… Chociaż ostatnio szlam przejściem podziemnym - niby nic… ale zazwyczaj ktoś tam stoi i gra lub śpiewa, graffiti na ścianach wciąż inne i słabe lampy, jakiś tam zawsze klimat taki - przejście na drugą stronę (dosłowne i metaforyczne…) i pod koniec zawsze światło z ulicy…

5 polubień

Tak…Lepiej patrzeć myśląc o przyszłości.Bo życie przynosi coraz to nowe emocje i zdarzenia.Wiem.Tylko troche mi tamtyych szkoda.Bo sporo emocji tam zawarłem…
To troche tak jakby Ci ktoś spalił Twoj pamietnik…Tak sie nie robi!

5 polubień

Cała przyjemność po mojej stronie,jak to mówią :wink:
Nazbierało Ci się :joy:

2 polubienia

Wspomnienia wcale nie są czymś gorszym lub mniej ważnym od śladów materialnych. W sumie żyjemy najbardziej dla siebie a nie dla wspomnień o nas. My sami także nie powinniśmy żyć wspomnieniami z przeszłości czy planowaniem przyszłości. Powinniśmy żyć w czasie realnym - tu i teraz, bo życie ludzkie jest takie kruche i nieprzewidywalny jest jego koniec.
Carpe diem - sentencja z poezji Horacego jest ponadczasowa, przynajmniej dla mnie.

5 polubień

Szczera prawda,niejednokrotnie pisałam, że lubię czytać @collins02 . I wchodzę na jego tematy, choć są mi obce.

3 polubienia