Jaki ślad po sobie zostawicie?

Coś konkretnego i materialnego czy ino wspomnienia?

4 polubienia

Żeby jeszcze ktoś chciał mnie wspomnieć… :joy:

5 polubień

Mnie ewentualnie siostra i siostrzenica. Reszty już nie będzie.

4 polubienia

Wydam dzieła birbanta. Wprawdzie już część została wydana, ale razem z innymi autorami. Obecnie czekam, aż wspomniany dostarczy materiał na samodzielna księgę…

5 polubień

Rodzina siądzie na tych pieniądzach. Zawsze się tacy znajdą. Hieny

1 polubienie

Z tych wypocin kasy nie będzie. @benasek mnie lubi, to mnie pociesza… :stuck_out_tongue:

4 polubienia

Cała kasa pójdzie na cele charytatywne. Rodzina już wie, chociaż lekko to nie przyjęła…

5 polubień

Jak umrzesz pierwszy to wypije nad twoim grobem. Za życie wieczne
:+1::beer::candle:

3 polubienia

Czyli na ośrodek odwykowy?

1 polubienie

węglowy. Bo w tym internecie przez Was siedzę :roll_eyes: :joy:

3 polubienia

I już masz moją wdzięczność… Na razie dozgonną…

5 polubień

Pewnie same klopoty i awanture między dalszymi krewnymi, bo bezposrednich spadkobierców nie mam.
Wg prawa hiszpańskiego mogę zapisać wszystko na głodne koty…

5 polubień

Nie zwracam uwagi na sprawy materialne.
Mam nadzieje jeszcze troche tu pobyć więc moze i to sie kiedyś zmieni…Ale nie jest to dla mnie w żaden sposób ważne.To co robiłem w życiu ważnego,było zazwyczaj ulotne…
Pozostawiam ocene innym.
Sam moge jedynie zadeklarować swoje oddanie rodzinie i to ze także i przy tym pytaniu,moje myśli biegną ku niej…
A komu oddam płytotekę,nie mam pojęcia :star_struck:

3 polubienia

Kolekcjonerow na swiecie nie brakuje. Oby tylko trafił się właściwy.

3 polubienia

Córce oddasz.

2 polubienia

No być może…Choć na razie jej to za bardzo nie interesuje…Choć z drugiej strony, na koncerty zabieram ja bez problemów :innocent:

3 polubienia

Nic. Zero spadku i zero długów . Zostaną tylko wspomnienia i znaczek na drzewie . Bo chyba chce być pod drzewem w lesie pogrzebana niż między obcymi … Sprawa do przemyślenia

7 polubień

@Devil Jeśli dobrze pójdzie to zostaną dzieci… Poza nimi chyba nic konkretnego… Mam nadzieję jeszcze kilka lat pożyć… byle nic negatywnego… Wczoraj pochowaliśmy Ciotkę… Miała 82 lata… Dzień wcześniej gadałam z nią przez telefon, tak normalnie: jak tam? Cześć… Pa… Została po niej rodzina: dzieci, wnuki, prawnuki, dom, zdjęcia, telefon, ubrania, książki, pamiątki, nic wielkiego… tyle z człowieka zostaje…

4 polubienia

@Petunia Gdybym wiedziała że lasu nie wytną zbyt szybko też bym chciała… Przeraża mnie ilość śmieci, które generują cmentarze - no chyba że żydowskie - kamień na grobie to świetny i ekologiczny symbol

3 polubienia

Zostawiłem Po sobie kilkadziesiąt map i atlasów , pewnie większość leży gdzieś na dnie szuflad , ale może kiedyś jakiś pasjonat napisze o tym doktorat?

7 polubień