Jaki zegarek

Jakie zegarki preferujecie i są dla Was najwygodniejsze?
-Mechaniczne(nakręcane,automatic)
-Analogowe na baterię
-Cyfrowe
-smartwachte
A być może zerkacie tylko na smartfon aby zobaczyć godzinę…

Jakikolwiek, byle chodzil punktualnie.
Na zewnatrz to analogowy na baterie, bo mi sie nie chce smartfonu z torebki wyciągać. :wink:
A domu to taki budzik sterowany radiowo, skrzyzowany z termometrem

1 polubienie

Wolę cyfrowe zegareki niż analogowe.

Na baterie.Mam od 22 lat ten sam"zegar na ręce" i wara mi od niego!!! :innocent:

Wszystko jedno. Ma pokazywać godzinę, a nie wyglądać.

Prawdę mówiąc, to tylko jednego zegarka nie zgubiłem, a miałem go prawie 19 lat. Taki z kamieniami na sprężynę. Rosyjska Omega wyprodukowana w 1960 roku. Spieszył się na dobę 3 minuty, a w ostatnim roku swego “życia” zaczął się tyle opóźniać.

Na swym smartfonie przerobiłem na tradycyjny ze wskazówkami. Już trzy osoby spotkałem, które nie potrafiły na nim określić godziny. Dwie nastoletnie i jedna ponad trzydziestoletnią.

3 polubienia

To Ty masz smartfona???
Ja naciskany przez moje dziewczyny,jeszcze sie wstrzymuję…
Co do zegarka…Mam 22-letniego Sharpa od żony i nigdy niczego więcej nie potrzebowałem…Zdejmuje go tylko wtedy gdy jedziemy do tzw.“cieplych krajów”

Cyfrowy a czasem na wskazówki z baterią.Myślałem o zakupie mechanicznego typu automatic.Pogadałem ze znajomym zegarmistrzem i mi odradził.Powiedział,że one nie są jak dawniej robione.Mechanizm to tandeta.która może z rok wytrzyma…
Więc nie kupię.Tzn.są i dobre ale niestety w cenie nowego samochodu.

1 polubienie

W telefonie.

2 polubienia

Ale jak?
https://media.manufactum.de/is/image/Manufactum/750s_shop/telefon-w-48--67326_01.jpg

1 polubienie

No właśnie, gdzie byś nie postawił na nim zegarek, to spadnie. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ani w telefonie, ani na telefonie się nie da… :crazy_face:

1 polubienie

Jak się czegoś bardzo bardzo chce, to się to uda :wink:

1 polubienie

A co mają do tego uda? :shushing_face: :crazy_face:

1 polubienie

Uda zawsze są potrzebne. Bez ud, to się nie liczy! :stuck_out_tongue_winking_eye: :smile:

1 polubienie

A uda cud
wymagają ód… :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Od razu widać, że się znasz.
Na zegarkach.
:wink:

1 polubienie

Bo Jarek rymuje się z zegarek… :rofl:

1 polubienie

Masz rację. A Joko się nie rymuje z zegarkiem, a i tak wiem jak zrobić zegarek w telefonie :wink:

2 polubienia

Dla @joko to
zegarek seiko.

1 polubienie