Jakie gatunki zwierząt najbardziej cierpią z winy ludzi?

Czyje zwierzęce cierpienie nasunęło Ci się jako pierwsze…? Patrząc na ten cały ziemski padół…

Koń wyścigowy

2 polubienia

Ogólnie te, które jemy.

2 polubienia

Pszczoły.

1 polubienie

Na futra

2 polubienia

To nie tylko konie, charty też
Dodaj walki psów, kogutów czy innego drobiu. Przemyslowa hodowla też

2 polubienia

Zwierzęta łowne. Pieprzeni myśliwi strzelają do zwierzaka dla przyjemności nie mając nawet zamiaru i potrzeby zjedzenia tego co upolowali.

1 polubienie

W Azji te ktore trafiają do knajp.Szczegolnie psy ktore są tez tępione ze wzgledow religijnych.
Tak jak w Polsce np. raki.Ciekawe ze to bestialstwo nie budzi niczyjego sprzeciwu…
Musze przyznac ze wyciszyłem sie w Anglii bo tu króliki,lisy,wiewiórki oraz ptactwo jak mewy czy rybitwy,czaple i dzikie gęsi,chodzą sobie po ulicach i po wszystkich parkach a nawet najbrudniejsze zakapiory nie czynią im nic zlego.W tym samym czasie czytam co tydzien lub co dwa ze jakieś bydle w Polsce, przywiazalo psa przy drodze,do drzewa lub ze jakies kanalie na wsi,glodzą lub wrecz torturuja psy… :exploding_head:
Wszelkie farmy drobiowe…Ponoć to sie zmienia ale czy na serio?
W Afryce są to przede wszystkim słonie,mordowane dla kłów.Nosorożce dla ich rogu.
W Indiach i krajach ościennych, populacja tygrysów ma sie nieciekawie.
W Japonii dalej morduje sie bezkarnie wieloryby…A trzeba tez pamietać ze zmiany klimatyczne powodują kurczenie sie ilosci gatunkow wielu zwierzat ktore nie mają sil przystosowac sie do tego co ludzka działalność im funduje.W Anglii jest sporo alarmujacych filmów na ten temat.Ostatnio byl alarm na temat pand…

4 polubienia

Mysy i scury i baldzo dobze, sama kazdom ubiję jak mi się pod rękę nawinie :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Małpy tresuje się nawet do zbierania owoców z drzew. Mają wyrabiać normę 1000sztuk dziennie. Niektóre wielkie markety, chyba nawet na wyspach - wycofały te owoce ze sklepów… A z jąder nosorożców to też chyba jakieś afrodyzjaki przyrządzają… tzn. niewinne zwierzę ginie a ten afrodyzjak to tak samo skuteczny jak żeń szeń na wzrost libido. Kasa, kasa i kasa… to jest najważniejsze, ale chętnych na to nie brakuje… Najważniejszy jest pomysł, im bardziej nieprawdopodobny - tym bardziej kuszący…

2 polubienia

Malpie mozgi wyciaga sie niektorym gatunkom na zywca…
O tym sie na codzien nie mysli ale stopien zwyrodnienia u niektorych ludzi jest trudny do wyobrazenia…

5 polubień

nie z jader a rogow nsorozca
a co do malp? jakby obnizyc norme i nakarmic odpowiednio? to czym sie roznia od tych koni wlokacych stada januszy i grazyn nad Morskie Oko?

1 polubienie

Totez dlatego uzzlam w ydnaiu slowo ‘chzba’ nie bede tego sprawdyac na potryebz tego portalu.

1 polubienie

Coraz mniej podobają mi się zwierzęta na talerzu, też czują jak człowiek gdy są mordowane

2 polubienia

Cierpienie zwierząt łownych to pikuś w porównaniu do zwierząt rzeźnych.
Ojciec kolegi z pracy jest myśliwym i tego co zapotrzebowanie na dziczyznę jest na takie, że skupowane jest wszystko, co upoluje.

1 polubienie

zycie jest forma przyswajania bialka

1 polubienie

Przeze mnie giną muchy. Zatrzęsienie mam, bo w pobliżu pastwisko. Tłukę je bezlitośnie i bezwzględnie. Jak ja nienawidzę muchów…

1 polubienie

Kaczki

Chyba móh xd

1 polubienie

móhuf.

2 polubienia