Jakie jest Wasze wymarzone miejsce do życia?

Tak i lwica obok dostawcy proteiny baranka
Snieg i plaze o 90km dobra drogą masz w Granada

2 polubienia

Są takie miejsca na swiecie tylko my o nich nic nie wiemy…Z drugiej strony,mozna je stworzyc od podstaw samemu.
Trzeba jednak chciec,miec kogos u boku i …miec za co :wink:

2 polubienia

Okonku, serduszko, ja pisałam, że ciepło ma być. Ja nie o patelni :stuck_out_tongue:
Średnia w Granadzie wynosi 27C (aż się pokusiłam i sprawdziłam), a przy takim skwarze, to ja zaczynam umierać ! :scream:, a tu jeszcze średnia…
No… chyba, że jakiś basenik koło domu by był…, to ja ewentualnie bardzo chętnie, bo Twoja kraina przepiękna ! Naprawdę cudnie tam musisz mieć, a i sami Hiszpanie, to życzliwa i wielce zabawowa rodzina :wink: I to lubię ! Fajnie masz :slight_smile:

1 polubienie

Masz rację collins . Cholernie realistyczną rację masz ! :slight_smile:

2 polubienia

w Granadzie to rzeczywiscie sa olbrzymie roznice temperatur miedzy latem a zima, ale zawsze mozez zamieszkac na wybrzezu - jak pisalam tylko godzina drogi na narty w gory - samo miasto ladne, okolica tez.
mialam okazje spedzic ponad tydzien wlasnie w takiej gorskiej wiosce - urbanizacji z basenikiem i widokiem na Alhambre, ale to byla Wielkanoc i upaly sie jeszcze we znaki nie dawaly.
ale juz cieplutko bylo, czapeczka czy kapelusz niezbedny bo sloneczko dawalo sie we znaki, zwlaszcza, ze to w gorach.

2 polubienia