Jakie logo

Chciałabym wiedzieć co wygrałam.:yum:

1 polubienie

Passsss

1 polubienie

Talon. Na kuźwę i balon. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Furgosz z luftem znaczy😁

1 polubienie

Kuzwa! A po uj mi kuzwa???:hushed::hushed:

Ciś na familoki😁

Innych nagród na składzie nie ma. :stuck_out_tongue:

Pierdziele…następnom razom nie biere udziału w konkursie :grin:

1 polubienie

Jak będziesz pierdzielić, to ci całą historię Śląska zapierdzielę. :stuck_out_tongue:
Za karę. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Gdzie więcej głosów? Jest prawie 100 użytkowników. Powinno być chociaż 50 oddanych w ciągu 24 godzin no nie? XD inaczej nie ma sensu takie glosowanie

100 userów? Przesadziłeś. Zbyt piękne.

Po drugie znowu śmietnik zrobiony w pytaniu :rofl:

86 zarejestrowanych kont jest

A aktywnych może 20.

Nie rań naszych serc bo Ci powietrze spuścimy :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Jak Ci śmietnik przeszkadza to pozglaszaj do moderacji. Gwarantuje że za jakiś czas większość będzie omijać twoje pytania żeby Twojego poczucia estetyki nie kalać. Co do głosowania 64%+36%=100% Tadam!:joy:
.

1 polubienie

Ja od początku uważałem że na pytamy w pytaniach powinno pisac się na temat. A po drugie jest tu opcja odbieganie od tematu lub nie. Ja ustawilem NIE :rofl: oczywiście w tym pytaniu mam to w dupie. Taki żart xd

Bzdura. Jak z kimś gadasz w realnym życiu to też na jeden temat? Rozmowy mają to do siebie że zawsze zbaczają z głównego tematu i jest to najzupełniej normalne i ludzkie.

1 polubienie

Jaka bzdura. Jest pytanie i odpowiada sie na to pytanie. Jeżeli chcecie mieć tu drugiego FB to po co sie upieracie przy nazwie pytamy. Takie były chyba założenia pytamy.pl że jest pytanie i jest odpowiedź na to pytanie. To nie ma nic do realnego życia bo w realu nie podaje nazwy tematu na który mam z kimś rozmawiać.

Co,gdzie, jak? Gdzie jest inne logo? Piszesz że pytanie niżej ale pytania zmieniaja pozycje i nie wiem jakie inne. Nawet nie wiedziałam, że to obecne jest Tensora