Jakie macie słuchawki?

Ostatnie walki toczyłem do 71 kg - lekkośrednia

w latach 70; - 63,5 do 67 kg. - lekkopółśredna l półśrednia.

2 polubienia

Czy słuchawki o impedancji 32 Om będą grały dobrze na smartfonie?

Wszyscy już Ci napisali jakie mają, która dobre, a Ty o jakiegoś impedanta pytasz.
Nie znam człowieka!

1 polubienie

Bo istnieje zagrożenie że zagrają cicho.

1 polubienie

Idź do marketu, podłącz słuchawki do telefonu i sprawdź.
Z czym masz problem Diabełku :wink:

2 polubienia

W sumie…

1 polubienie

U mnie starsze nauszne Ibox HP 9600 MV na przewodzie, dla mnie super komputer i smartfon dźwięk normalny i wyrażny. Inne nie potrzebne

1 polubienie

Wiecie co wymyśliłem? Ano kupię nowe nauszniki do tych starych słuchawek które tak fajnie grają i po prostu je odnowię :sunglasses: Koszt 40 zł

2 polubienia

Kilka lat temu to były z górnej / przed tą powyżej półką / i tanie nie były, dźwięku nie sciszają

1 polubienie

No i po bólu dobry pomysł

2 polubienia

Tylko jeszcze musiałbym czymś obszyć albo obkleić wytarty materiał na gąbce pałąka. Jakaś cienka skóra?

2 polubienia

Kiedyś były takie panele przy sklepowych słupach. Można było sprawdzić każde słuchawki, ale podłączone do ich odtwarzacza.
Idź. To nic nie kosztuje a sprawdzisz osobiście nim wydasz kasę.
Dodatkową zaletą takich zakupów, są młode doradczynie klienta :wink:

2 polubienia

Zrobię Ci na szydełku :rofl:

2 polubienia

Jak masz dostęp do rymarza to można to obszyć skórką, choć będzie wymagane zdemontowanie 1 słuchawki, z pałąka by naciągnąć nową skórkę, i całość zmontować do używalności. Kiedyś się w to bawiłem. Szybciej będzie okleić skórką, tkaniną na butapren, / wyczyszczone obie powierzchnie / skórkę i część pałąka / posmarować klejem, i pozostawić do lekkiego przeschnięcia, i nałożyć na siebie klej do kleju, delikatnie docisnąć, byle starannie i czysto. Tu szewc może to okleić

2 polubienia

Cos naciągnę i nakleje

1 polubienie

Doradczynie? To idę :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Coś ze skórki naciągniesz?
:thinking: nie pytam co.

1 polubienie

Świntuch.

1 polubienie

Jeśli tak mnie nazwałeś, to znaczy, że pomyślałeś jak ja :grin:

1 polubienie

A skąd mógłbym wziąć kąsek cienkiej skóry lub czegoś co ją imituje?

1 polubienie