Jakie macie sposoby na doła lub gorszy nastrój albo depresje?

Jaki macie sposób na doła albo gorszy nastrój lub depresję?

Muzyka i wysiłek fizyczny

2 polubienia

Różnie.
Przede wszystkim,czytam.
Słucham muzyki,oglądam sport w tv.Normalnie dodałbym oczywiscie obejrzenie filmu ale podczas takiego turnieju jak AO to trudne do połączenia…
Wiem za to,co najlepiej działa.
Zrobić coś wartościowego,ważnego,coś odkładanego na potem.Może być taki drobiazg jak sprzątanie ale najważniejsze by nie tkwić jak fujara w kącie,nic nie robić i jeszcze może dzielić włos na czworo…Nie ma nic gorszego.

2 polubienia

Nie mam raczej a chciałbym.Chociaż zajęcie się ulubionym hobby może pomóc w jakimś stopniu.

3 polubienia

Bo ja wiem? Cos co pociesza, jak pomyślę że zawsze moze byc gorzej?

1 polubienie

Słodycze.
Niestety potem bywa gorzej gdy kolejne kg przybywają

4 polubienia

Proponuję suszone figi, daktyle jablka lub morele. Pestki, orzeszki. Komiecznie popijane przgotowana wodą.
:rofl:
Plus gorzka czekolada.
Na tyle zapychają żołądek, ze potem się jeść nie chce.
Choc trochę minimalizuja tuczace dzialanie leku na chandrę.

2 polubienia

Sok z sokowirówki, ze składników, które wywalą ci z głowy złe samopoczucie…
No i ćwiczenia.
A tak inacze, to można zawsze z księdzem jakimś prawdziwym porozmawiać… :wink:

2 polubienia

Kochany, zanim ja dotrę do sklepu po te skladniki na sok to mi wszystkie depresje przejdą :joy::joy::joy:
Spacerek 4 km w jedną stronę.

2 polubienia


szukam kota

2 polubienia

Coraz trudniej.
Prędzej szczura ostatnio na osiedlach trafisz.
Ale wielkosci kota.

2 polubienia
1 polubienie

Sklepy. Najlepiej takie z ciuchami albo z artykułami gospodarstwa domowego. Na trzecim miejscu książnica/empik i na czwartym plastyczny. Jeśli to nie pomoże, to ściągam sąsiadki na kawę, albo zawracam głowę komuś z “zaprzyjaźnionych” Pytamków - oni zawsze coś takiego powiedzą/napiszą, że dół znika.

3 polubienia

Pytamy jest dobre na wszystko :slight_smile:

2 polubienia

Sklepy z elaktroniką i wygranie w Lotto.

3 polubienia

Conradus w krainie marzeń?

3 polubienia

Mi nie pomaga az tak. Bo ows,em milo cos kupic, ale potem debet i jest jeszcze wirksza chandra

1 polubienie

A poza tym empatia jest uczuciem egoistycznym częściowo, więc ten… :thinking: Można łatwo zrozumieć naszego zbafcę świata.

1 polubienie