Jakie mogłyby być odpowiedzi tych, co z Pytamy zrezygnowali,

na pytanie, dlaczego tak wybrali?

1 polubienie

Lepiej nie wnikać.

1 polubienie

Pewnie myśleli, że na forum obowiązywać będą zasady PZPR Plus, czyli PIS. O takie na przykład: KLIK

3 polubienia

No bo jak już jesteś narodzony to po co Ci opieka? Wyrzucanie pieniędzy w błoto…

1 polubienie

Jak widze te ostatnie tutaj odpowiedzi to mysle ze dobrze zadecydowali
A ja sie jeszcze zastanawiam
To nie moje tematy i przede wszystkim nie moj poziom!!!

Pewnienie wiedzieli że ciężko będzie tutaj wytrzymać przy ciągłym fanatycznym hejcie na pis i kościół… Ja się poświęcam ale nie każdy ma taką mocna wolę w trwaniu z ludźmi… ekhem innymi xd :rofl:

Gdy trwało tamto forum to pewnie głupio im było przez ich uczciwość tak po prostu odejść a z drugiej strony właśnie głupio napisać prawde co do odejścia… Wykorzystali moment z zmiana strony i się ulotnili… Często tak bywa w realu przecież :rofl::rofl:

1 polubienie

@GumowyKrokodyl A może się zgubili i nie wiedzą gdzie szukać? Nie cały świat kręci się wszak wokół polityki…

2 polubienia

To akurat nie jest wielki znak zapytania bo w zdecydowanej wiekszosci,decydowaly wzgledy polityczne.
Rozmawialem chyba z wszystkimi bo bardzo ich lubilem i cenilem.Szczegolnie ChetanWakanMani i kolege ktory co 1000,zmienial nicki na filmowe…
Niestety ich zaslepienie jest dokladnie takie samo jak niektorych lewakow tutaj.
A ze to forum jest w rekach kolegi za ktorym nie przepadali…
Wlasciwie jako mechanizm,łatwo to zrozumiec.Ty tez nie siedzialbys na forum wędkarza i mysliwego :wink:

4 polubienia

Mógłbym mieć naiwną nadzieję, że dla mojej trzeciej drogi - nie proPiS, nie wiadomonacyjny antyPiS - Obiektywnej Prawdy o DSHN-ie, większość dawnych Użytkowników Pytamy nie odejdzie.

Ja bym się nie dziwił postawom antyPiS i antyKościół, bo z jednej strony religia KK ma bardzo niewiele wspólnego z rzeczywistymi Naukami JEZUSA, czyli jest ogłupianiem i szkodzeniem, a ci fanatyczni księża i misjonarze, z przez lata wypranymi mózgami na seminariach KK, naprawdę wydają się fanatycznie wierzyć w swoją bezmyślną religię.

Z drugiej strony fanatyczny, urobiony, duchowny aktyw Kościoła ma na rękach ogrom krwi, zbrodni, tortur, za ktore nie został rozliczony ani napiętnowany, a powinien.

1 polubienie

@GumowyKrokodyl
Nie tylko to. Jak widze czasem niektore odpowiedzi i komentarze to nie pasowalyby pewnie do ich poziomu

Obstawiam że się ulotnili, bo twoje pytania i narzekania na forumowiczów, do ich poziomu nie pasowały. :crazy_face: