Jakie myśli i uczucia zawarli autorzy w tym zdjęciu?

To ilustracja ze strony wydawnictwa ojców Franciszkanów z Niepokalanowa (autentyk):

3 polubienia

To już jest jakiś obłęd.

Do czego to ma się odnosić? Do Powstania Warszawskiego?

3 polubienia

Nie, myślę że to ma coś wspólnego z ruchem lgbt.

Za tępy na to jestem. Nie rozumiem nadal, jaką myśl przedstawia załączony obrazek?

2 polubienia

Myślę że myśl jest bardzo głęboko ukryta dla niepowołanych dla jej odczytania.

4 polubienia

Trzeba się przygotowywac do krucjaty by obronić europejskie wartości przed lewakami i islamem. Dzieci muszą wiedzieć kto jest wrogiem. Maryja ma zapewne dyskomfort pod ciężarem kałacha.

4 polubienia

Przekaz jest jasny: Zamiast szkół wiara i karabiny!

5 polubień

1 polubienie

No nie! To nawolywanie do zabijania sie???

1 polubienie

To juz jest jakis obled…

1 polubienie

W dalszym ciagu pojawia mi sie mysl o jakiejs schizmie. Chrystus nie nawolywal do walki zbrojnej!!! To jest przeciwne religii.

3 polubienia

Drobna korekta na miarę czasów:

Jam jest Bóg twój co cię wywiódł z niewoli lewackiej, syryjskiej i LGBT

  1. Nie będziesz miał prezesów innych nade mną
  2. Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani rzeźby… Nie będziesz się kłaniał niczemu, czego nie sprzedał Caritas lub ojciec Tadeusz
  3. Nie będziesz brał imienia Pana Boga za darmo, za każde użycie trzeba zapłacić
  4. Pamiętaj aby dzień święty święcić. Nie będziesz robił zakupów spożywczych ani odzienia w sklepach niemieckich lub portugalskich… Alkohol na Orlenie kupisz.
  5. Czcij ojca Tadeusza i marionetki jego.
  6. Nie będziesz zabijał… chyba że lewaków, homoseksualistów, żydów, Arabów, rowerzystów, ateistów, Niemców, Rosjan… - niepotrzebne skreślić z listy ocalałych.
  7. Nie będziesz cudzołożył. Pamiętaj że w parafii czeka na ciebie własne łóżko.
  8. Nie ukradniesz nic co mogłoby zasilić fundusz kościelny.
  9. Nie będziesz wystawiał fałszywego świadectwa, o ile nie pozwoli ono wygrać wyborów.
  10. Nie będziesz pragnął żony bliźniego ani żadnej rzeczy która jego jest. Chyba że jesteś posłem lub księdzem, wówczas chwalebnie się rozmnażasz podnosząc wartość genetyczną Polaka w Polaku.
7 polubień

Rozum zasypia, budzą się demony.

2 polubienia

Punkt 2 został uchylony gdyż trzeba by usunąć wszystkie pomniki, kapliczki, rzeźby i obrazy przedstawiające prezesa u boku pana jezusa.

2 polubienia

Mylisz się: Prezesa sprzedaje nam pewne radyjko i telwizja :stuck_out_tongue:

3 polubienia

A tutaj mamy pierwsze rezultaty radosnej działaności naszego kościoła.

1 polubienie

Spokojnie. Władza już myśli nad wprowadzeniem obowiązkowej służby duchownej. Każdy młody chłopak trafi na 2 lata do stanu duchownego. od razu rozkwit powołań nastąpi…

4 polubienia

Nie wierzę w to co widzę. Może to fotomontaż?

2 polubienia

Nie, to w 100% prawda. Co ciekawe autorzy zdjęcia sami sie zaorali odpowiadając na zarzuty w komentarzach, ze przecież karabin jest… bez magazynka!

3 polubienia

słów brak :frowning:

2 polubienia