Jakie portale są zweryfikowane i godne polecenia?

Wiem, że nie każdy z tego korzysta, ale szukam kulturalnego mężczyzny do towarzystwa, rozrywki, może coś więcej… ale tylko jeśli coś zaiskrzy i mi się spodoba. Na tych różnych sympatiach, Badoo, tinder było za dużo wulgaryzmu i braku kultury i tacy od razu proszą o nagie fotki, a chce kulturalnej rozmowy przy kawie, pójść na jakąś imprezę z facetem, potańczyć, może jakiś masaż, pocałunki, a nie z od razu zachowania jak z rynsztoku. Próbowałam sprawdzić PandlaPani portal, ale tam są słabo zweryfikowani chyba i nie wiadomo czy nie oszuści. No, niestety muszę zapłacić skoro normalnie nie można. Jeszcze poszukam kogoś w fitness clubie bo w pracy nie ma szans. Ciężko teraz kogoś spotkać nawet do zdrowego, kulturalnego układu. I nie, nie pisze tutaj żeby tutaj się ktoś odezwał. Poproszę jakieś namiary na ciekawe portale. Znajoma mi poleciła chrześcijanskie ale w życiu. Ja księdza nie szukam :joy::joy::joy:

1 polubienie

@Meg A nie lepiej wrócić na Tindera i Sympatię i inne gdzie już jesteś, zmienić profil, blokować i olewać tych którzy Ci nie odpowiadają a gadać z tymi którzy są ok? Wszędzie Ci sami ludzie…

Nie bo od lat próbuje i w sumie niewielu piszę. Mają na mnie też fetysz stare dziady po 20 lat starsi. Ja mam chęć na seksy, ale w sumie mnie trzeba podniecić mentalnie, a oni gadają głupoty. Nie umieją mnie uwieść, nęcic tylko prostackie zagrywki.ysla, że jak wystawia gola klatę i poproszę o nudes to mnie podnieca nie wiem czym.

To jak widzisz to od razu blokujesz i tyle i idziesz dalej.

Zamiast portali na internecie, dołącz do klubu sympatyków czegoś co ty też lubisz. Wtedy kandydata będziesz mogła spokojnie obserwować do woli w naturalnym środowisku i w nierandkowych kontaktach z innymi ludźmi, a jak się okaże odpowiedni to od razu będziecie mieli co najmniej jedną wspólną pasję… :wink:

2 polubienia

Dokładnie tak, na przykład tutaj na naszym portalu i starszej jego wersji, gdzie było więcej userów, potworzyło sie mnóstwo par i chyba nawet dwa śluby wyszły. Najlepiej poznaje się kogoś rozmawiając o wspólnych pasjach, ciekawostkach, zainteresowaniach.

3 polubienia

W realu

1 polubienie