Jakiej stacji radiowej słuchacie?

Jesteś mały troll.

ale wariat

Zielona gadzina.

Patrz na moją flage i okazuj należny szacunek

1 polubienie

Splunąłem.

Patologicznym zjawiskiem jest disco-polo, właśnie…

4 polubienia

Oto słowo pańskie.

1 polubienie

Radio Brussel. NL 100. To, gdy jestem w domu. Słucham, bo mi zapodawana tam muzyka odpowiada. Gdy jestem we Francji, szukam Radio Jazz.
W Niemczech, obojętnie jakich, byle komunikaty o korkach drogowych podawali.

2 polubienia

@Devil
@GumowyKrokodyl
hahahaha
image

Robimy dramę

1 polubienie

@birbant
Czasami i disco polo da sie sluchac- Odmiana tego wg mnie sa wczesniejsze piosenki tak zwane biesiadne. Trzeba tylko miec do tego odpowiedni dystans. Kich bywa bowiem niekiedy czescia sztuki i tradycji - to moje zdanie
Niemniej jednak sa piosenki disco polo ktore nawet na nazwe kicz nie zasluguja. Tego sie po prostu nie da sluchac. To juz wole skrzypienie nienaoliwionych drzwi

1 polubienie

Biesiadne, to inna bajka dla mnie. A disco - polo nie da się słucha.c, chociażby dlatego, że jego wykonawcy nie umieją śpiewać. To, oczywiście moje zdanie i od niego nie odstąpię.

2 polubienia

Nie znam polskiego disco polo, ale to co sluchalam tutaj czasem znosne bywalo
Poza tym my mozemy sobie pozwolic na odmienne zdanie :upside_down_face:

Mam podejrzenie, że w Polsce tego typowego disco nie słuchałaś, ale mniejsza o większość. Z gustami się nie dyskutuje, każdy ma swój. Dla mnie to wydawanie fałszywych dźwięków, muzyką nie jest. Ale, gdy komuś to pasuje, nic mi do tego.

1 polubienie

Tylko i wyłacznie Trojki.Swoja drogą,ciekawe ile razy jeszcze padnie to pytanie :slightly_smiling_face:
Dlaczego?Bo o jakosci tej stacji nie decyduja konkursy i narcyzm wyrostkow a fachowść i róznorodność autorow poszczegolnych pasm i audycji.No i najwazniejsze.W Trojce nie ma playlist!

3 polubienia

Przeważnie trójki. Ale czasami lubię sobie poskakać po stacjach, w poszukiwaniu czegoś, co akurat wpadnie mi w ucho w dawnym momencie.

1 polubienie

Rzadko jadę samochodem lub autobusem, więc również rzadko słucham radia, ale kilka tygodni temu próbowałem wejść w świat radia.

Ze stacji FM cenię sobie:
Złote Przeboje - bo fajna muzyka
Radio Zet - bo najbardziej sensowna stacja dostępna drogą radiową (tradycyjną) w mojej okolicy

Z internetowych:
Radio Anime24 - bo lubię muzykę z anime
Halo Radio - bo ciekawe tematy i ciekawi goście, a muzyka też całkiem niezła

Próbowałem też słuchać Open FM, ale teraz bojkotuję Wirtualną Polskę po aferze, która niedawno wyszła na jaw.

RMF Classic, radiową trójkę, ale od jakiegoś czasu mniej słucham; nie da się tam wyłączyć reklam. Mam trochę pły, no i youtuba :slight_smile:

Polecam Spotify

1 polubienie

Český rozhlas olomouc, bo są ciekawe audycje i absolutnie zero reklam. No i oczywiście język czeski :slight_smile:

2 polubienia