Jakiej stacji radiowej słuchacie?

Patologiczne to jest robienie z disco polo muzyki w ogole.

3 polubienia

@okonek#
no to musze posluchac tej polskiej muzyki disco polo w koncu…

Lepiej nie.

1 polubienie

Jak chcesz zyc to nie ryzykuj. Mnie kiedys okoliczności zmusily przez dwa dni podrozy. Przezylam cudem.

3 polubienia

To mi się nawet spodobało:

1 polubienie

@okonek
@Devil
@birbant
Ja po tym jak musialam zatykac uszy palcami jadac do polski (nadawali glosno jakies radio z kiepska muzyka i jeszcze gorsza reklama) - to zmadrzalam i zawsze teraz na taki przypadek/wypadek mam wosk do uszu i ostatnio mp3 z relaksujaca muzyka przez sluchawki. Tylko nie rozumiem jak inni pasazerowie tego przez kilka godzin mogli sluchac :thinking:

1 polubienie

Może wypili i było im wszystko jedno. Szumiało im w głowach.

2 polubienia

Radio DLF Kultur lub Cosmo.
Obie stacje sa bez reklam (Cosmo ma ich homeopatyczna ilosc) a repertuar jest calkiem interesujacy.

1 polubienie

Chyba Cię popierdoliło.

3 polubienia

DLF nawet na Holandii łapię przy granicy, fajne radyjko. Cosmo, to już w głębi Niemiec.

1 polubienie

@Devil to prowokator… Jak na diabla przystalo

2 polubienia

Fajne. DLF 1 - gledza przez 98% a muzyki tyle, co kot naplakal, DLF 2 tu juz muzy sporo wiecej, i nadaja takze polska. Ciekaw jestem, ktora nasza stacja puszcza wspolczesna muzyke niemiecka …
Cosmo to muza z calego swiata, no i polski radiowiec tam jest - Sebastian Filipowski

Wazne rowniez - nie musze sluchac tych reklamowych smieci …

2 polubienia

Zgadza się. Do mnie dociera ta dwójka. Polska muzyka nie tylko tam jest. Ja nawet ją słyszałem na WDRach.

1 polubienie

A mnie to, chociaż stare… :wink:

1 polubienie

Nostalgicznie mi sie zrobilo :blue_car:
Ja lubilam swojego starego Forda…
Staruszek to on byl, ale przynajmniej naprawic go (czasami) moglam sama

1 polubienie

Patologicznym zjawiskiem jest każda muzyka która lubisz… Wyszło na to samo xd

Z polskich, to w sumie chyba tylko tok fm…
Ale dużo rozgłośni latynoskich słucham.

Nie wyszło. Bo muzyka jestem muzyką, a patologia patologią.

Wyszło… Bo pokazałem że obrazasz jeden gatunek muzyczny a inny uważasz za super… Jak gimb jakiś…
Więc napisałem na odwrót… Bo też mogę, i tak jak myślałem… Jest jakieś ALE xd

Czyli, według Ciebie, muzyka Chopina jet patologią, bo bardzo ja lubię.

Ty możesz lubić muzykę, jaką chcesz i ja nie mam prawa tobie tego zabronić, tak samo jak ty nie możesz zabronić mi poglądu, że disco - polo muzyką nie jest, bo według mnie, nie jest.