Jakim trzeba być ograniczonym i bezmyślnym,

aby wierzyć w istnienie zysku w ekonomii j z biznesów? Przecież wystarczy zanalizować stosunki ekonomiczne w obrębie społeczności 10-osobowej.

Przyjeli Cie do AA? Daj namiar???

A potrzebujesz, aby i Ciebie przyjęli?

W razie potrzeby to dbali

Hoko, gdzie te obiecane świetne zdjecia, ktore tu ponoć masz i dla których ciągle wracasz?

Tylko eko socjalizm!