Jako moderatorzy prosimy pisać w odpowiednich kategoriach

Poruszymy sprawę tych kategorii.

1 polubienie

Ja bym tu zrobił porządek xd

Dokładnie[quote=“harmonik, post:25, topic:450, full:true”]
Nie ma tak istotnych kategorii, jak religie, filozofia, światopoglądy.
[/quote]

Lista kategorii jest uboga i czasem przypinamy na siłę, więc potem ktoś może ocenić że to niewłaściwa kategoria. Nie karzcie… pomagajcie :slight_smile:

3 polubienia

Już napisałam, a Wy też możecie osobiście składać swoje wnioski.
Każdy ma swoje typy i niech o nich mówi/pisze/zgłasza.

1 polubienie

Dlatego kazda uwaga co do kategorii jest cenna - jesli wypowiedz sie miesci w istniejacych zawsze mozna cos dodac, choc osobiscie nie jestem zwolenniczka nadmiernego rozdrobnienia, bo w koncu sie pogubimy. Na sprawy ogolne jakas “piaskownice” mozna by stworzyc - kazdemu wiaderko, grabki i lopatka jako wyposazenie obronno-zaczepne i alleluja :wink:

3 polubienia

Jest kategoria psychologia i tam można dodać to, o co prosi @harmonik.

Laczyc psychologie ze swiatopogladami?

Może można dodać jakiś podpunkt, żeby nie rozbudowywać bardziej.

Osobiście uważam, że kategorie byłyby o wiele bardziej użyteczne gdyby dało się jakąś w całości ukryć.

Możliwość wrzucenia pytania do kilku kategorii też może mieć sens - przykładowo pytanie: “co sądzicie o ustawie (…) o ochronie przyrody?” dotyczyłoby zarówno polityki jak i przyrody.

Wkurza mnie też, że na głównej wyświetlają mi się pytania użytkownika ignorowanego. Trochę bez sensu, że mogę ukryć czyjeś odpowiedzi, a pytań nie można.

2 polubienia

Popieram!!!

Możesz ukryć kategorię. Wybierz kategorię w lewym górnym rogu, a potem naciśnij na kółko na prawo od przycisku “Nowy Temat” i wybierz “Wyciszone”

Próbowałem, nie działa.
obraz

Efekt jest taki, że powiadomień chyba faktycznie nie otrzymuję, ale wszystkie pytania z danej kategorii są normalnie widoczne na stronie głównej. Testowałem przed chwilą na kategorii “przyroda” i żadne z pytań przyrodniczych mi nie znikło. Chyba, że dotyczy to tylko nowych pytań abo działa z opóźnieniem, bo tych z kategorii “polityka”, którą zablokowałem dawno temu faktycznie nie widzę, a jeszcze niedawno je widziałem.

A zrobiłeś CTL+R (lub inny pełny “refresh”?
Ten system to Java Script, więc przeglądarka dużo ma w cache.

Tak jest. Domyśliłem się, że bez odświeżenia strony nic by się i tak nie zmieniło. Spróbowałem jeszcze raz i teraz chyba rozumiem na czym polegał problem - pytania z zablokowanej kategorii prawidłowo nie są wyświetlane, ale wciąż widać te, w których wypowiedziałem się wcześniej (więc po testowym zablokowaniu przyrody wciąż widziałem pytanie Harmonika o ptakach). Prawdopodobnie dlatego, że są automatycznie zaznaczone jako śledzone.

Czyli to działa, cieszę się. Polityka mogła mnie wcześniej nabrać, bo wiele pytań politycznych znajduje się w innych kategoriach. Tym bardziej przydałaby się możliwość dodawania pytania do więcej niż jednej kategorii naraz.

Takiej funkcjonalności nie ma, ale możesz używać tagów (tagów możesz mieć kilka)

Zbyt wiele kategorii też wprowadzi bałagan.
Jednak łączenie psychologi z światopoglądem nie jest najlepszym pomysłem, przecież te działy nie mają związku.

Już dodałem Światopogląd, Religia i Filozofia :wink:

3 polubienia

Ja w tym dziale raczej będę mało :wink:

1 polubienie

Możesz, ale masz na to tylko 8 godzin, potem post zostaje. Czyli jak coś napiszesz będąc pod wpływem, to możesz jak otworzysz oczy usunąć, ale potem już nie.

2 polubienia

Bardzo dobra kategoria.
W ogóle, uściślenie kategoriami, kategorycznie uważam za dobry pomysł.

1 polubienie