Jako moderatorzy prosimy pisać w odpowiednich kategoriach

To bardzo ważne by zainteresowani mogli znaleźć odpowiedni dla siebie temat. Posty z złą kategorią będą usuwane a userzy dostaną upomnienia.

6 polubień

Zgadzam się z Tobą i też bardzo proszę o podpinanie pod pytania odpowiednich kategorii.
Jeżeli ktoś ma ochotę na żarty, to mamy kategorię Na wesoło i ironicznie".

2 polubienia

Klnę się na honor i ziemię przodków swojech, że kategorii trzymał się bedę, jako ten smakosz wódek wszelakich, najbliższej latarni, po opuszczeniu knajpy. Howgh!!! :sunglasses:

4 polubienia

Ja wiem, że to może się wydawać śmieszne, ale ostatnio nasz kolega zadał pytanie w 18+ zupełnie nie mające nic wspólnego z tą kategorią, ot tak z nudów.
I następnym razem ja, ot tak z nudów usunę takie pytanie.

3 polubienia

A to ja nie wiem. Ale dyscyplina musi być i koniec! :grinning:

2 polubienia

2 polubienia

Czy moderatorzy mogą przesuwać tematy?
Czy mogliby najpierw przesuwać z komentarzem i lekką reprymendą?

1 polubienie

Wyjaśnij?

zgadzam sie - w przypadku klopotu wyboru kategorii zapytajcie moderatorow gdzie by wpis widzieli.

2 polubienia

Czy moderator może przesunąć temat do odpowiedniego działu i w komentarzu pouczyć użytkownika??

1 polubienie

Drodzy moderatorzy, nie jesteśmy w armii :wink:
Może jeszcze dyscyplinkę? :smiley:

3 polubienia

Może pouczyć na razie nie do końca sprawdziliśmy możliwość przesunięcia. Przyczyna trzeba wszystkie wpisy przesunąć.

Nie mam teraz czasu wam pomóc, więc będę przeszkadzał :stuck_out_tongue:

1 polubienie

A masz pomysł na wdrożenie?

1 polubienie

Na poważnie, to jak brakuje kategorii to piszcie i się dołoży. Jak coś jest w złej, to nie jest to bardzo trudne do przeniesienia, sami autorzy mogą to zrobić, moderacja też. Klikamy na trzy kropki pod swoim pytaniem, potem na ołówek (edit) i zmienia się kategorię.

3 polubienia

skuteczniejsze by bylo cos takiego:

2 polubienia

Zmieniłam kategorie, a dzisiaj się bawiłam w pytaniu harmonika i też mu pomagałam co nieco usunąć :wink:

3 polubienia

Dostałeś upomnienie. Zaczepiłeś władzę a to w Polsce nie dobre :slight_smile:

3 polubienia

Nie ma tak istotnych kategorii, jak religie, filozofia, światopoglądy.

2 polubienia

Powinienem móc samemu usunąć swoje treści, @Bocca-Lupo

1 polubienie