Jakoś trzeba na tamten świat się przenieść, to chyba nie był najgorszy sposób

tak z zaskoczenia. Można nawet uznać taką śmierć za harmonijną. Wspaniale, że nie uśpiono tego harmonijnego, pięknego stworzenia. Poszkodowany zapewne czyta te moje słowa, będąc wyzwolonym z ciała biologicznego.

1 polubienie

Hahaha :rofl:
Przeczytałem twój tekst a później tytuł artykułu :rofl:

1 polubienie

Ja raczej podziękuję…

1 polubienie

Tygrysy miał chwilę jak w naturze, zapolował na “zwierza” zamiast żywić się padliną… News sprzed 5 lat, z opisu wynika, że pracownicy mieli pracować w parach, nie zachowano procedur, olano BHP (większość wypadków się do tego sprowadza)

4 polubienia

Skoro była świnia, która zjadła swego opiekuna, potem tygrys, który zagryzł zajmującego się nim człowieka, to może teraz pogadajmy o:Heski kanibal

2 polubienia

To istotny mankament portali, gdy nie zamieszczają daty zaistnienia zdarzeń.

1 polubienie

Jest data: 16 wrzesień 2015

1 polubienie

Nie wiem, jak jej mogłem nie zauważyć?! Może wieczorem nie dostrzegłem bledszego druku przy moim marnym wzroku, ale byłoby to dziwne.

Nie jestem wprawdzie lekarzem, ale normalne to nie jest…

Dla mnie tzw. lekarze nie są autorytetami w dziedzinach normalności…

1 polubienie

Po rozmowie z przerażoną Julą stwierdziłam, że lekarze są NIENORMALNI!!!

Raczej są normalni wg norm normalności ludzkiej, tyle że te normy są nienormalne, chore, bezmyślne, nieharmonijne.

A ja się wściekłam!!!

Mianowicie, że detalicznie od czego?

1 polubienie

Bo nie wiedzą, a straszą q…!!!

1 polubienie

Dzika natura pozostanie dzika. Człowiek musi o tym pamiętać i mieć respekt. To siła wyższa. Jestem za tygrysem.

5 polubień

Widocznie tygrys postrzegal swojego opiekuna jako dojrzaly, slodki owoc. Ciekawe czy dopijal potem surową wodą?

3 polubienia

Można domniemywać, że tygrys dopiero nadgryzł słodkiego opiekuna, ale go jeszcze nie skonsumował, więc nie potrzebował go popijać surową wodą.

1 polubienie

albo byl niezadowolony z obslugi…

1 polubienie