Jan Szyszko nie żyje

Miał 75 lat. Minister środowiska w pis. Wycinką zasłynął a ostatnio stwierdzeniem iż kobieta ma być w domu i bawić dzieci. A żłobki to spuścizna komuny.

RIP.

3 polubienia

Okazałą budowlę na swojej działce nazwał stodołą i nie uznał tego za wartość godną zadeklarowania.
Jednak był przychylny dla dziennikarzy, nie uciekał przed nimi, ale co gadał …
Tak więc o zmarłych nic złego.
Każdego życia szkoda.

2 polubienia

Wiem. Dziwne są koleje losu.

To juz tego milosnika i obronce przyrody (vide tweety przezydenta, Szydlo i kolegow z PiS) te odstrzelone bazanty i inne zwierzatka w raju przywitaja…

1 polubienie

Moze i szkoda, ale niektorych jakby wiecej…,

3 polubienia

A, to ten, “Profesor”, który wierzył w teorie spiskową dotycząca Chemitrails i nawet składał w tym celu interpelacje do rządu?
No, to świeć Panie nad jego duszą! :funeral_urn:

3 polubienia

Tragedia dla rodziny. Ulga dla fauny i flory.

4 polubienia

Cała rodzina denata dziwnym zbiegiem okoliczności od 4 lat pracuje w instytucjach ochrony środowiska.

4 polubienia

Po wyborach bedzie pretekst do wymiany?

1 polubienie

Ojej, naprawde? No coz, przykro…

1 polubienie

Ciekawe tez czy Minister Błaszczak załatwił w końcu pracę córce znajomego leśniczego, o co tak prosił pan Szyszko nie przejmując się kamerą telewizji Polsat, która to nagrała.

1 polubienie

Mialem zmilczeć…
Smierć pana Morawieckiego,uznalem za naturalną kolej rzeczy i tutaj zapewne takze tak jest…
Niemniej ten minister jak i postac polityczna to autentyczna tragedia.Niemal flagowy pisowiec wyjatkowo pasujacy do przaśnego oblicza ugrupowania rządzonego przez osobe kalibru Szydło…
Prawdziwy szkodnik,uparty ignorant, partyjny harcownik o ktorym nie potrafie powiedziec nawet jednego,dobrego slowa.
Czy nagła śmierc powinna to zmienić?
Mnie nie potrzeba śmierci.Wystarczyłaby chocby chwila refleksji.Slowa w stylu,“oj to byla pomylka.Zrobilem cos niefortunnego i teraz chcialbym przeprosić…”
Mnie tak w zyciu jak i w wielkim swiecie,wystarczy taka odrobina pokory by od razu spojrzec przychylnym okiem.
Tu nawet przez chwile nie bylo nadzieji na taką postawe…
Niech wiec odpoczywa w pokoju i…to tyle.

3 polubienia

Juz prezes judzi…

4 polubienia

Czyli zaraz sie okaże ze został otruty,tak? :rage:

1 polubienie

To był zamach kurła!

2 polubienia

Chyba wlasnym jadem

W tv podali, że miał zator płucny, czyli szybka i bezbolesna śmierć, w takich wypadkach nie ma ratunku…żadnego.
Brocha powiedziała, że odszedł człowiek kochający przyrodę…pomyślałam…tak, szczególnie drzewa.

7 polubień

Heheheheheheee

1 polubienie

I dlatego włośnie nie cierpię tych ludzi. Wręcz gardze nimi. Na każdej sprawie zbijają swój kapitał polityczny, judzą, dzielą ludzi, napuszczają jednych na drugich. Czy któraś z partii opozycyjnych tak robi/ robiła?

1 polubienie

Grają na współczuciu. Trup to kapitał. Dzięki bogu za smoleńsk.

2 polubienia