Jazzowa mieszanka do śniadanka

Bylo co podziwiac!

Tematy bez tematu też są dla ludzi potrzebne. Lubimy sobie i wszystkim i niczym pogadać. A określone treści tematyczne nie wszystkich interesują. Tak to już jest.

2 polubienia

Na wszystko pomoze rosolek (nie, zebym nie lubila…):

1 polubienie

Dobrze, jesli nie ma zastrzezenia “nie odbiegac od tematu”!

1 polubienie

Mam taki komunikat:
Film niedostępny
Przesyłający nie udostępnił tego filmu w Twoim kraju.
:sleepy:

2 polubienia

Tak ale przechodzac na yt,mozesz bez problemu to zobaczyc…Ten drugi film powinien przejść bez problemu[drugi przypominany przez szczerego]

Makowski i Ravel - ciekawe zestawienie

2 polubienia
  1. sposob:
    Kliknij nie na strzalke w srodku, a na tytul u gory
  2. sposob:
    Skopuij tytul i wklej w google (ja tak robie)

no to byla jazda…
sedziowie poglupieli co z tym zrobic, ale chyba obawiali sie linczu gdyby skrytykowali :wink:

1 polubienie

o lyzwach to ja troche moge, gorzej bedzie z jazzem.

@ata-ata @collins02 dziękuję, obejrzałam :slight_smile:

1 polubienie

O ile siegam pamiecią,jazzu na łyżwach,poza Armstrongiem"niejazzowym",chyba nie było:)

tez nie kojarze, ale na skutek zamieszkiwania w kraju gdzie poza jednym zawodnikiem, Javerem, nie jak napisalam Jose Lopezem, ktory przez szesc czy siedem lat w Europie wygrywal wszystko (wiec i transmisje byly) bylam odcieta od tej dziedziny sportu.

Nie kojarze…Kiedy to bylo?
Pamietam Francisco Fernandes Ochoa na nartach ale o tym nie slyszalem…

startowal w latach 2012 do ubieglego, kiedy wycofal sie z czynnego uprawiania sportu.
mieszka i trenuje od lat w Toronto. a przepraszam, pomylilam imiona - on jest Javier.

1 polubienie

dokladniej Javier Fernández López
2015 i 16 rowniez mistrz swiata.

1 polubienie

No tak…Klania sie pobyt w Anglii i ich stosunek do sportow zimowych w tv :frowning_face:

1 polubienie

to samo co w Hiszpanii - pokazuja tylko to w co aktualnie wygrywaja…

1 polubienie

Ale w Hiszpanii macie kapitalne,niemieckie telewizje,wypelnione sportem po brzegi.

tylko w kablowkach hotelowych, bo Niemcow to ci u nas dostatek.
ewentualnie jak masz tv internetowa.
tematycznych sportowych niekodowanych kanalow jest kilka - nie liczac takich “tasiemcow” jak kiedys pewnie widziales na Kanarach - ale to trzeba zapolowac i najczesciej sa to retransmisje. ostatnio cos na boks i inne mordobicia sie zawzieli (ale to noca)

1 polubienie