Jazzowa mieszanka do śniadanka

Ravel, Koncert G-dur cz.1

Makowski, Jazz

4 polubienia

Ravel? On tylko bolero napisał. do którego Torvell i Dean wytańczyli najwspanialszą jazdę w świecie.

4 polubienia

Nooo, to jest niepowtarzalane!!!:slight_smile:

Pamietajac ze to bylo w 1984,tak!
Oni zmienili wtedy tak wiele w tej dyscyplinie…
Ale po nich byli inni i wspominajac rosyjskie pary jak Bistiemianowa-Bukin,przede wszystkim chcialbym wspomniec kanadyjska chyba [choc oficjalnie francuska] pare [rodzenstwo] Duchesnais.Nie mam pewnosci czy tak sie pisze to nazwisko ale z pewnoscia,blisko :laughing:
Byli genialni i z przyjemnoscia dzisiaj,cos bym sobie z ich jazd,obejrzal.
Przy okazji,warto wspomniec innego Francuza,Phillipe’a Candeloro gdy w programie dowolnym imitowal szermierke!

4 polubienia

Absolutnie nie. Tessa Virtue i Scott Moir mogliby się porównać jedynie.

2 polubienia

Genialnie zagrane.

Lubię Makowskiego.

1 polubienie

Tych z kolei ja nie pamietam…

2010 i 2018

1 polubienie

Oj to juz nie ten czas gdy ogladalem.W Anglii tego w tv nie ma,chyba ze Anglicy odniosa sukces lub na igrzyskach

1 polubienie
2 polubienia

Ok.Jak dojade do domu.Cos mi teraz swita jak patrze na nia…

Rzeczywiscie piekny taniec,cudownie zgrany z muzyką.
Ale to taniec bardzo klasyczny.Jak…wiedeński walc:))W dodatku Tessa jest piekna…
Duchesnay byli kilkanascie lat co najmniej,wcześniej.Tanczyli coś zupelnie innego i to w czasach gdy rozjazdy były zakazane…

2 polubienia
2 polubienia

I moj kiedys ulubiony…

Przy choregrafii Ch.Deana:)

2 polubienia

No i miałem śniadanko
z jazzowo tanecznie łyżwową mieszanką.

2 polubienia

I na ten temat tez pewnie nie bedzie z kim pogadac…Poza szefem ktory mnie zaskoczył :grin:

1 polubienie

Ja tu regularnie. Pora wczesna, to i ludzi nie ma. A poza tym temat nie wszystkich interesujący. Ale ja lubię ten koleżanki @elsie zakątek. Kameralny i zaciszny jest. A Ty najczęstszym tu moim rozmówcą, co jest pozytywem dla mnie.

2 polubienia

Juz pewnie bym spal ale jeszcze w pracy zobaczylem ten figurowy wątek i teraz odechcialo mi sie spac…
Racje ma nasz gumowy kolega!Nawet jesli nie wspomina o tym,co dla niego byloby ciekawe.
Najglupsze tematy o niczym,bija rekordy.A jak sie tylko treść pojawi,zainteresowanie spada tak na oko,o 50-70%

2 polubienia

Tez czesto ich wspominam…

1 polubienie

Niesamowici…!