Jedna putinowska gnida unicestwiona!

Macron – Le Pen 58:42!!!
:clipperton_island::clipperton_island::clipperton_island:

Na Kremlu i Nowogrodzkiej konsternacja :stuck_out_tongue_winking_eye:

6 polubień

Ona rrzała po Buczy podczas wywiadu :(:(:frowning:

1 polubienie

:face_with_symbols_over_mouth: :face_with_symbols_over_mouth:
:face_with_symbols_over_mouth:

To, że Le Pen przegrała, to dobra wiadomość, ale, że Macron wygrał, to niedobra wiadomość. :stuck_out_tongue_winking_eye:

A na poważnie, Francuzi wybrali mniejsze zło. Dużo mniejsze. W Polsce w 2016 wyszło odwrotnie.

8 polubień

Konsternacja to malo powiedziane
PiS bedzie musiał się zdefiniowac, bo Niemcy pomimo odchylek czerwono zielonych w tworzeniu koalicji wprawe ma i zmiana ukladu sil w Bundestagu nawet bez zmiany kanclerza jest mozliwa.

2 polubienia

Jak to? Przeciez to wlasnie aktualna wladza we Francji i Niemczech jest najbardziej pro putinowska z calej unii (no nie liczyc wegier ktore nie sa falszywe) a wlasnie wladza w Polsce jest najbardziej anty putinowska i najbardziej pomocna ukrainie z calej unii aktualnie… wręcz do przesady, co moze nam sie odbic czkawką jak nas wciągną w wojne XD

No jezeli wygrala by le pen ktora podobno jest jeszcze bardziej pro putinowska? XD to jaka teraz konsternacja

Oni nie są proputinowscy. Będą gadac z każdym, zeby dal zarobic. A jak Putinowi powinie się noga to pierwsi beda sprawdzac, czy sruby w trumnie dobrze przykrecone.
Orban to inna filozofia.

2 polubienia

Nie no zartuje… wiem o co chodzi… ale Orban to dla mnie taki makaron czy scholz bez… oporow? zachamowan? W sensie oficjalna postawa. Oni sa tacy sami ale im nie wypada takimi być oficjalnie xd

Wybory prezydenckie we Francji.

Emanuel Macron uplasował się na przedostatniej pozycji. :face_with_diagonal_mouth:

4 polubienia

Weź mnie nie rozśmieszaj… :grinning:

2 polubienia

No ogladajac media aktualnie mozna dojsc do takiego wniosku…

To dalej sobie oglądaj te media i dochodź do wniosków. :stuck_out_tongue_winking_eye:

A tak, przed tą wojną nie śledziłeś mediów i nie widziałeś gdzie to bywał Morawiecki i jak Le Pen po Polsce na sygnale wożono? Tylko, że Fiutin nie wygrał błyskawicznie i zrobiła się dupa w PiS. A tak na ten Blitzkrieg liczono. Nawet te miliardy z UE olali. A tu taaakaaa wtopa…

2 polubienia

Ja nigdy nie ufam mediom. To ja lubie teorie spiskowe.
Pisze tylko co teraz widac w mediach a nawet co mowi Zelenski o Polsce i polskich wladzach… Robią z nas bohaterow, slugow ukraincow a i sa jakies pomysly dzialaczy jakichs zeby polska zrobila unie z ukrainą to bedzie sposob na… wpedzenie nas w klopoty XD

1 polubienie

Spoko. PiS widząc, jak spadły słupki poparcia, błyskawicznie zrobił się proukraiński.

A na temat sojuszu Polski z Ukrainą, niedługo napiszę dłuższy komentarz.
Mam pewne kłopoty zdrowotne i jak się wyjaśnią, zabiorę się do większej tu działalności w sprawie. Na kilku płaszczyznach. To będzie kilka tekstów. Miło by było, gdybyś je przeczytał.

3 polubienia

Bardzo mnie interesuje to co nasza wladza zamierzala wiedząc podobno o zblizajacej sie wojnie od amerykanow i chwile pozniej zorganizowala spotkanie z le pen i orbanem.

2 polubienia

Naszą władzę najbardziej interesuje utrzymanie się przy władzy i zrobią wszystko, by tak się stało. Bez względu na skutki.

4 polubienia

…i bez względu czy to będzie na uchodźstwie, bo przecież na pewno już przećwiczyli jak sie ewokuować.

1 polubienie

Nic nie zrobila.
Wladzy ta wojna na rękę, bo jest na kogo zgonic obecne klopoty gospodarcze.

2 polubienia

Tak, jak i pandemia.

3 polubienia