Jednak mamy Pegasusa

Ale podobno nie inwigilowano opozycji :innocent:

3 polubienia

Zaplątali się potężnie. Kaczyński przed Nowym Rokiem palił głupa, że o niczym nie wie, a teraz się wygadał. Pozostali jełopowie też rżnęli w zaparte, a tu sam szef ich wytorbił, A to nie koniec.

3 polubienia

Nie wierzę tym patafianom ani słowa, nawet gdyby mówili prawdę …

3 polubienia

Spoko. mówienie prawdy ich nie dotyczy.

3 polubienia

Antek wariat

7 polubień

Ale rebusika bardzo pomysłowego zadałeś… O wkładach międzyudnych, mimo, że tata wysokie płota grodził. :stuck_out_tongue_winking_eye: :rofl:

1 polubienie

Oj cos mi sie wydaje, ze prezes ma klopoty.
Ziobro wierzgać tak latwo nie przestanie.
Konfederatow zdjeli z afisza na FB. Kasa z UE nie przychodzi. Nowy Ład okazal sie nieladem. Inflacja trzy razy większa od przewidywanej, a niedlugo ludzie utona z dlugami, bo do tego doprowadzi podnoszenie stop procentowych i zaczna zazdrościć “frankowiczom”.

3 polubienia

Ale jest jeszcze dużo baranów, co im wierzą … :thinking:

3 polubienia

No coz, papież twierdzi, ze trzeba miec potomstwo a nie adoptowac owieczki :crazy_face:
Swoja droga, dlaczego zawsze najwiecej na temat potomstwa maja do powiedzenia bezdzietni (z zalozenia czesto) i to glownie mezczyzni? :wink:

2 polubienia

@okonek No właśnie…

@okonek My piszeMy nie w tym pytaniu! :stuck_out_tongue:

Nie, ja odpisalam @benasek w kwestii tych hodowli baranow, co jeszcze wierza w prawych i sprawiedliwych :wink:
Ale jak mamy czasy kiedy rozkapryszonego tenisiste przyrownuje sie do zamęczonego Chrystusa?

1 polubienie

Serio? :scream:
Mnie ta odpowiedź spasowała do papieża Franciszka i zwierząt :upside_down_face:

1 polubienie

Z Kaczyńskim ogólnie nie jest najlepiej dwa różne buty zakłada zegarek założony na odwrót teraz się wysypał widać że z nim coś jest nie tak i on chce krajem rządzić…

2 polubienia

Ziobro Pegasusem szukał haków i wśród PiSiaków, do tego ma świeżutką bazę danych z Roksy, grube miliony pociągnął z budżetu dla swoich popleczników, jedyne czego mu brakuje, to Kaczlera na kolanach.

2 polubienia

W co sie zaplatali? Przeciez od dawna bylo oficjalnie wiadomo ze mamy pegasusa…
Czy nieoficjalnie? O Boze XD to moze tvn mi tak mocno wszedl do glowy xd a dopiero teraz ktos z pisu to potwierdzil ze mamy? Nie nie to niemozliwe xd

Serio
Dzs pokazywali Djokovica seniora jak to robil. Patrircha Serbii juz uruchomiony, a lokalny pop rano (czasu australijskiego) polowa msze dla manifestujacych pod hotelem odprawial.

1 polubienie

Rozkapryszony to jest jak zawsze ronaldo albo messi co sie focha gdy go trener sciaga z boiska…

Gdyby rozkapryszony Ronaldo byl teraz na miejscu serba to bym mu oddal pokłon ze moze miec tyle odwagi w 21 wieku i nie przejmowac sie ze zepsuje swoj wizerunek… :rofl: co byloby dla mnie zreszta sensacja… bo teraz kazda gwiazdka dba tylko zeby nie wyjsc na “innego”

Dlatego… przyrownanie serba do chrystusa? No cos w tym jest…

Tiaaa, niewatpliwie umeczony.
Hotel to nie wiezienie jak stwierdzila tamtejsza minister od imigracji - tyle, ze ma tylko jedno wyjscie - poza teren Australii.
A że przepisy imigracyjne sa bardzo restrykcyjne to nie nowosc. Juz 30 lat temu takie byly. Australia byla jednym z kierunkow jakie wchodzily w grę - ale za daleko i wlasnie te wszystkie ograniczenia celne i migracyjne? W koncu eukaliptusy w Hiszpanii tez rosna. A misia koala i kangury mozna zobaczyc w ZOO.

No tak, ale przeciez czytalem ze to organizator mial zagwarantowac serbowi, ze ten nie musi miec szczepienia… a tu taka afera wyszla…