Jednak Mati

Duda dał szansę matiemu. Czas na oficjalne przekupywanie posłów opozycji.

1 polubienie

No przekupstwo juz sie zaczelo - marszalek senior z ZSL, tfu przepraszam PSL, ten co pamieta kolaboracje z PZPR

1 polubienie

Znaczy nie musi już dzwonić?

Moze liczy na sklocenie koalicjantow i ponowne wybory? Tak teraz dzieje sie teraz w Hiszpanii. Idzie na ostre i retoryka podobna…
Jakby to samo centrum dowodzenia mieli?

1 polubienie

Może da się go jakoś zwalczyć przy pomocy okoliczności.

Kazdy kij ma dwa konce
Koalicjanci tez maja wiecej czasu
A PAD skazal sie na odczyty w koscielnych kruchtach jak mu kadencja minie. Bo kto taka sierotę po PiS na wieksze salony zaprosi?

1 polubienie

Ostatnie podrygi zdechlaka.
To jest jednak chory kraj…Tutaj NIC nie dzieje się bez polityki :angry: :face_vomiting:

3 polubienia

Prezes dzis na zebranie nie dotarl. Przeziebil sie ponoc biedaczek

1 polubienie

Na dole stronki jest całe orędzie Pana prezydenta. Jakoś tak bez przekonania on mówi. Nie jest dobrym aktorem :grin:

Dla mnie sprawa jest jasna - Dudus zrobil tak by wilk byl syty i owca cala. Stąd Pinokio na premiera a Sawicki na marszalka. No i jeszcze problem wizerunku - Duda nie chcial miec zapisane na swoim koncie ze powołał “wroga i zdrajce Polski” na szefa rządu. Bo drugie podejscie jest juz po stronie Sejmu i to on mianuje Tuska na premiera.
A co do Matołusza - bedzie pewnie tak, ze w ogole rzadu nie powoła ani zadnego expose nie wyglosi. Zadnego glosowania nie bedzie bo to byloby upokorzenie pisu.
A Duda to nie prezydent, to ideologia! :rofl:

3 polubienia

Spokojnie, Pinokio zrobi lapanke i cos tam w Sejmie wyglosi, bo musi.
Ja jestem tylko ciekawa kogo on na ministrow wystawi (do wiatru)?

1 polubienie

Właśnie nie musi. Wyobraź sobie te salwy śmiechu po stronie opozycji, gdy będzie wymieniał kolejnych kandydatów na ministrów i zachwalał ich zalety. No i głosowanie - totalna porażka. Myślę, ze tej kompromitacji jednak chce uniknąć i po prostu gdy minie 14-dniowy termin na przedstawienie projektu rządu, Morawiecki wystąpi na jakiejś mikrokonferencji i żaląc sie powie, ze nie znalazł patriotów chcących powołać rzad, i niech się tym zajmie teraz sejm. I zarówno on jak i Duda będa mieli czyste sumienie - “staralismy sie, ale nic z tego nie wyszło”.

4 polubienia

Myslisz, ze oni az tak sprytni? Z drugiej strony nie dać jakiegos sygnału zelaznemu elektoratowi wskazujac, ze to ci dranie nas nie chcą?
Chociaz, jak wczoraj prezes olal spotkanie na Nowogrodzkiej?
Może juz mysli jak odgryźć sie w kolejnych wyborach - lokalnych i do Europarlamentu?
Co jest kolejna kpina, 8 lat niszczenia samorządności i eurosceptycyzm?
P.S. wyobraźnię mam bujną, teatr mój widzę ogromny cutujac Wyspianskiego…

1 polubienie

To może teraz Mati przyzna laptopy od ojrydza dla tych, co będą mieć komunię skoro tamte już można kupić w lombardzie. Nie wiem, czy to nie jest paserstwo takie kupienie tego :thinking:

1 polubienie

Zastaw to nie sprzedaż. Moga się wyłgać.
Ale jezeli lombard czerpie z tego korzysci to od oceny jest kodeks karny
A wyglada na to, że przy obecnych wycenach może to byc najwyzej wykroczenie.
A swoją drogą to taki panstwowy lapek moim zdaniem nalezaloby solidnie “odrobaczyc” przed uzyciem, bo diabli wiedza co tam milosciwie panujacy napakowali? A w ogole to na te lapki byl jakis przetarg?
To, ze narodek będzie kombinować? Az tak dużo cwaniaków nie ma, ale jak to mówią o łyżce dziegciu i beczce miodu?

1 polubienie