Jednak mu nie zależy?

Od jakiegoś czasu spotykam się z pewnym facetem, ewidentnie wydawało mi się, że jest mną zainteresowany, pisze, dzwoni, często sam inicjuje rozmowy. Ostatni raz rozmawialiśmy ze sobą w poniedziałek. Dzisiaj rano miałam operację, wiedział o tym doskonale, bo jeszcze w poniedziałek o tym rozmawialiśmy. Nie napisał, nie zadzwonił, żeby zapytać jak się czuję, czy wszystko w porządku, przyznam, że mi przykro. W odwrotnej sytuacji, ja bym nie wytrzymała, odezwałabym się do niego. Czy to oznacza, że jednak mu w ogóle nie zależy?

2 polubienia

Może myśli że jesteś słaba po zabiegu i nie chce ci przeszkadzać? Zaczekaj z 2 dni. Przyczyn może być wiele.

2 polubienia

I nie odwiedził?

Nie, mieszkamy w innych miastach, 5 godz. drogi od siebie, więc tego od niego nie wymagałam, ale liczyłam chociaż na krótki SMS, albo telefon…

2 polubienia

5 godzin jazdy? często się spotykacie?
Nie chcesz, nie odpowiadaj :slight_smile:

Póki co raz, dwa razy w miesiącu, zależności jak czas i praca pozwoli. Za jakiś czas planuję przeprowadzkę, bliżej jego miasta, bo dostałam tam pracę, cieszył się, że będziemy się mogli częściej widzieć, naprawdę miałam wrażenie, że mu zależy, ale to jego dzisiejsze zachowanie trochę mnie zaskoczyło, nie spodziewałam się. Dzień się jeszcze nie skończył, więc czekam, no ale trochę to dziwne…

2 polubienia

Jeżeli łączy Was tylko sympatia, to luz, wystarczy jedno spotkanie w miesiącu.

1 polubienie

W związku póki co nie jesteśmy, rok temu ja i on rozstaliśmy się ze swoimi poprzednimi partnerami, więc nie chcemy niczego na siłę. Tylko przykre, że osoby, z którymi na co dzień nie mam takiego kontaktu się zainteresowały, a on nie.

1 polubienie

To jest ten sam facet, o którym pisałaś na forum w sierpniu?

Nie, z tamtym już dawno zerwałam kontakt i to była bardzo słuszna decyzja.

2 polubienia

Nie wiem co Ci napisać, jestem typem człowieka: jak nie dotknie, nie pomaca, nie spojrzy w oczy - nie uwierzy w nic :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Rozumiem, o co Ci chodzi, ciężko tak kogoś po prostu wyczuć na odległość.

2 polubienia

Wyczuć można, ale co to za związek?

Niekoniecznie. Chłopy w związku zajmują się ważnymi sprawami. Na przykład światowym terroryzmem, zbrojeniami w Korei Północnej, wirusem COVID-19. A kobiety innymi, takimi jak kto miał operację, kiedy jest rocznica ślubu itp. Chłopu trzeba delikatnie przypomnieć, ba jak mówią, najlepszą metodą zapamiętania daty rocznicy ślubu jest zapomnieć o niej raz. :rofl: :rofl:

3 polubienia

Pewnie ma opory z dzwonieniem tak szybko.

Jak będziesz po porodzie też nie przyjedzie…(?) może to jakiś toksyk?

1 polubienie

Normalka…

1 polubienie