
A co tam mozna kupic?
Grzechów odpuszczenie.
Zrób to co zwykle i się przekonasz… ![]()
Myślę, że to żart.
musisz bys szybszy z odpowedzia?
U mnie tylko i wylacznie duze sieci sklepow maja otwarte w niedziele.
Stac ich na wykupienie licencji na handel w niedziele.
Pozostale sklepy sa nieczynne w niedziele i jeden dzien w tygodniu popoludniu.
SWIAT SIE NIE ZAWALIL.
W weekend na stacji paliw… stałem w kolejce kilkunastu osób… z tych kilkunastu osób tylko dwie zapłaciły za paliwo. Reszta brała alkohol albo żarcie ![]()
Dobrze, ze obok siebie mam sklepik rodzinny…
Taka Ambonka to nie idzie w parze z niskimi cenami…![]()