Jesień w słońcu nad jeziorem, gdzieś w Puszczy Noteckiej - interpretacja dowolna

1 polubienie

Tylko jeleni na rykowisku brakuje :stuck_out_tongue_winking_eye::rofl:

2 polubienia

No nie przesadzaj :wink:

Ma taki widok jak nad zalew jadę rowerem

1 polubienie

A u mnie od kilku dni jest paskudna jesień, siąpi, wieje, zimno, ale przynajmniej muchy wcięło…

2 polubienia

jesień = depresja * 2

Już tam jadę, drezyną w okolicach tejże puszczy …

DR 01

2 polubienia

A co? Jelonek to fajne zwierzę, a ze przez mieszczanskie gusty trafil do standardowego wzornictwa i jest symbolem wzorcowego zachodu słońca to co ja na to poradzę?

1 polubienie

Nie wiem skąd masz to ujęcie ale faktycznie,parę dojść do jeziora w tej"dziczy"było bardzo podobnych.

1 polubienie

Z internetu
Cieszę się że trafiłem.

1 polubienie

Bardzo ładnie wykonane zdjątko.

1 polubienie

Jesli przyjąć ze to z okolic Puszczy to wyobraz sobie to zimą…Taka jaka była w 1984.Wszystko skute lodem a biel dawała po oczach…
Jeszcze bardziej,przypomina to jezioro w Mierzynie,koło Sierakowa i Miedzychodu.Tak na marginesie,magiczny trójkąt kiedyś,dla grzybiarzy…
Jedyna różnica to to ze wtedy przy brzegu było aż gęsto od wszelkich trzcin i innych"krzaków"…
Mieliśmy wtedy oprócz wilka,także i wyżła…Co to za pies-wariat?!Nie do upilnowania jak coś poczuje! I rzucał sie w te trzciny za każdym razem gdy jakis perkoz czy cuś innego sie ruszyło… :innocent:

1 polubienie

W Mierzynie, w osrodku włókienników parę razy za mlodu na wakacjach bylam. Takie fajne jazioro z wysepka bylo. A grzybów faktycznie zatrzęsienie. Osrodek zdaje się istnieje do dziś

1 polubienie

Poznalem tam dwa ośrodki.Nasz był złożony z takich bungalowów,na 4 wejscia…Tuż obok schody do jeziora niczym w…Odessie :wink:
No i stołówka-blaszak oszklony…Klasyka :joy:

1 polubienie

To może mawet ten sam? Lazienki byly dobudowane? Bo strome podejście do jeziora by się zgadzalo

1 polubienie

Przyroda jest piękna.

1 polubienie

Nie pamietam ale wiem ze prysznic mieliśmy w domku…To bylo wtedy gdy The Temptations byli w Sopocie :innocent:

Mierzynie, czy Mrzeżynie?

@birbant…Mapa!
Jak mawiala moja pani od geografii,“gdzie Rzym a gdzie Krym”
Mierzyn to rzut kuflem od Sierakowa czy Miedzychodu.Mrzeżyno to odskocznia od Kołobrzegu.

2 polubienia

Ja to bylam na początku lat 70. Potem tylko rodzice tam jezdzili,
A zakupy robilo sie w Miedzychodzie.

1 polubienie