Jeśli do przeformowania organizmu na niezatapialny, potrzeba by było 2 godz. codziennych

Na wodzie też można przeżyc, a słyszałam też o takich co w ogóle nie jedzą.
Zatem skoro kolega harmonik namawia to niech sam zastosuje i udokumentuje.

2 polubienia

Na pewno są szczęśliwsze i zdrowsze, w dodatku mając satysfakcje życia zgodnego z rozumem., @vera223., a wygląd to kwestia opatrzenia się. Diabłom będą się podobały diabły, a Aniołom Aniołowie.

Gdyby jacyś frutarianie mieli ręce i nogi jak bociany i czaple, czyli jak patyki, powiedziałabyś, @vera223, że wyglądają makabrycznie i powinno im się zabierać dzieci, bo wg kryteriów diabłów rządzących na Ziemi, tak nie powinny wyglądać ludzkie kończyny jak bocianie i czapli, bo rzekomo nie da się żyć z takimi kończynami, choć bociany i czaple fantastycznie sobie z takimi żyją.

Człowiek to nie ptak i pogódź się z tym. Gdybyś zobaczył małpę, a do tych zwierząt nam najbliżej, z kończynami jak u czapli i chudą jak patyk, natychmiast wiedziałbyś, że ta małpa jest chora i bez pomocy długo nie pociągnie. Czemu u człowieka nie potrafisz się z tym pogodzić i na siłę porównujesz go z gatunkami tak bardzo odległymi ewolucyjnie?

2 polubienia

Człowiek może trenować ile się da swoje płuca, ale niezatapialności nie osiągnie. Zwiększy tylko swą wytrzymałość na bezdechu. Do pewnej granicy.

3 polubienia

Przyglądałem się ramionom gibbonów. Można powiedzieć, że one mają same ramiona. Człowiek mógłby osiągnąć więcej, niż się przyśniłoby największym uczonym. Jeśli gąsienice, nie jedząc niczego poza liśćmi, przepoczwarzają się w całkiem inne stworzenia o innej fizjologii, fruwające ponad lasami, górami, morzami, to znaczy, że człowiek mógłby teleportować się na dowolne odległości, nawet na inne Planety innych Galaktyk. Pogódźcie się z tym, @vera223, @Erzac, @birbant.

Odzywiaj sie tylkomowocami,przez minimum pol roku i sprobuj sie teleportowac,chocby do drugieyo pokoju,o wlasnych silach…
I daj nam znac.
No wypisywac cuda to ja tez umiem.

1 polubienie