Jeśli harmonijne małpy nie wytwarzają takich ludzkich smakołyków,

to mądre są, czy raczej poszkodowane wrażeniowo, życiowo?


Zdjęcie z grafik Google

  • Są poszkodowane
  • Mądre są
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

1 polubienie

Choćbym zażarł te wszystkie nieharmonijne smakołyki z tego zdjęcia, to i tak nie potrafiłbym tak radośnie skakać po tych linach, jak te harmonijne gibbony.

A swoją drogą, czynię Cię odpowiedzialnym za wzmożenie mojej nieharmonijnie szujowatej nieharmonijności i pobudzenie aktywności moich diabłów podskórnych, ponieważ przez to zdjęcie nabrałem apetytu na owe paskudnie nieharmonijne przysmaki.
I teraz toczę walkę ze sobą, czy nie nabyć czegoś podobnego i zeżreć.

3 polubienia

Polecam Ci wywinąć Twoim diabłom numer i kupić oraz zjeść jakieś słodkie owoce.

2 polubienia

Właśnie zjadłem 2 apetycznie jabłka, bardzo harmonijne i smaczne. Ponieważ, aktualnie na stanie nie posiadam słodyczy, a jednocześnie ogarnęło mnie lenistwo, wiec nie wybieram się do sklepu i w ten sposób na złość tym diabłom uczynię.
Jutro, jednakowoż, wybrać się muszę do pobliskich Niemiec i wtedy pokusa może mnie ogarnąć przemożnie. I cała moja szujowata nieharmonijność wyjdzie, jak szydło z worka.

2 polubienia

Nie doceniasz harmonijnych zwierząt mających nieharmonijne ciągoty.

2 polubienia

Mądre. Te smakołyki to sama chemia.

1 polubienie

Czytałem - chyba u Vitusa B. Droeschera w “Regule przetrwania” - jak się zachowywały świnie, gdy dodano im do koryta piwa. Jak wiadomo, wśród świń panuje matriarchat, więc przy korycie rządzi dominująca maciora i ona ma największe prawo najeść się do syta. Po dodaniu piwa, ta dominująca locha wchłonęła jego największą ilość, czyli najbardziej zawarty w nim alkohol na nią podziałał. Zaczęła się do tego stopnia zachowywać nieracjonalnie, nieharmonijnie, że kompromitowała się w oczach pozostałych świń, które przestały ją słuchać, co spowodowało, że w następnych dniach, gdy wyczuwała dodanie alkoholu do koryta, nie chciała z niego jeść. Co ciekawe, podobnych zahamowań nie miały świnie stojące najniżej w świńskiej hierarchii, i opijały się do woli, jakby traktując to jako antidotum na ich marne życie.

Również wykonano wiele badań nad wpływem alkoholu na żywe organizmy, w tym na ludzi, w tym na kobiety w ciąży, Wykazano, że zdrowiu człowieka szkodzi każda, nawet najmniejsza dawka alkoholu.

poszkodowane i dlatego nieharmonijnie lasza sie do ludzi o przysmaki…

1 polubienie

Chyba nie myślicie, że nie widziałem tych harmonijnych gibbonów na własne oczy w ZOO w Zamościu, i nie pokazywałem ich zdjęć na starym Pytamy, w tym żonglującego gibbona?

Pewnie, ze madre! To wszystko to jedna wielka trucizna…

1 polubienie

nie wiedzą co dobre i smaczne.

2 polubienia