Jeśli ktoś wierzy w pandemię COVID-19, a lubi wiedzieć,

jak się sprawy naprawdę przedstawiają, to 80-minutowy wykład dr Jerzego Jaśkowskiego, będzie dlań otwieraniem oczu.

https://youtu.be/CqvOMg5AapQ

Sluchaj teoretyku przy laptopiku. Pandemia to nie religia by w nia wierzyc czy nie.
Nie chcesz wierzyc, to sobie ODPUSC i bzdur TU nie siej.,

Mam z pandemia do czynienia kazdego dnia, wiele moich znajomych otarlo sie o wirusa, kazdego dnia mam kontakt z ludzmi, ktorzy sa zakazeni. Osobiscie robie wymazy i wysylam je do laboratorow.

To nie sa zarty!

SKONCZ Z TYM BLAZNOWANIEM!

4 polubienia

Przestan propagowac te bzdury.

2 polubienia

Dr Jaśkowski jest w Centralnym Rejestrze Lekarzy. Obecnie ma uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza.
Kropka.

Te uprawnienia odnoszą się jednak do leczenia siebie samego i najbliższej rodziny. Nie może więc leczyć innych osób, czy prowadzić praktyki lekarskiej.
Jest sklasyfikowany jako lekarz nie wykonujący zawodu.

.gadać, to ja też gadam.

3 polubienia

COVID-19 COVID-19 COVID-19 COVID-19
COVID-19 COVID-19 COVID-19 COVID-19 COVID-19 COVID-19 COVID-19 COVID-19
COVID-19 COVID-19 COVID-19 COVID-19
COVID-19 COVID-19 COVID-19 COVID-19
COVID-19 COVID-19 COVID-19 COVID-19 COVID-19 COVID-19 COVID-19 COVID-19
COVID-19 COVID-19 COVID-19 COVID-19

.ile za to wypłacą🤔

1 polubienie

Jest jakiś admin na tej stronie żeby zbadować tego foliarza? Swoimi wypocinami tylko pokazuje jak bardzo można nie mieć życia osobistego, żeby całymi dniami siedzieć przed kompem i wyszukiwać kolejnych “dowoduf zpizku”

1 polubienie

Panie, to nie są tanie rzeczy - jak mawiał klasyk :slight_smile:

1 polubienie

Gdybyś umiał myśleć, to pojąłbyś, że moje udzielanie się na Pytamy nie zajmuje mi nawet 1 godz na dobę.

Wolności słowa panuje, Panie.
Każdy może napisać to, co mu się podoba, zwłaszcza podczas procedur habilitacyjnych z jutubologii.

2 polubienia

Owszem. 23 godziby, które zostają Ci spędzasz na szukaniu w sieci dowodów własnej głupoty.

Wlasnie sie pojawil. Kolega dostaje wolne do ochloniecia.

Ale obrazac ludzi nie wolno.

1 polubienie

No nie.

Za to dostaje sie wlone od forum