Jeśli ludzie i tak muszą umrzeć, i jeśli koronawirus z Chin uśmierca

zaledwie 1 zakażoną osobę na ok. 35 chorych, i jeśli są to przede wszystkim osoby starsze, i jeśli zakażonych na całym świecie, w tym w najludniejszych Chinach, jest mniej niż 3 tys., to raczej ta epidemia nie wygląda na wielki dopust Boży. Czyż nie?

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

Dopust Boży to nie bardzo, prędzej na głupotę człowieka / być może to celowe / zwrócenie uwagi. Niemniej szczepionka ! na HIF przyniosła pozytywne efekty w zwalczaniu wirusa

2 polubienia

Szczepionki na HIV nie ma, ale niektore metody, ktorymi probowano go zwalczac przydaja sie do leczenia infekcji koronawirusami (jest ich duzo, bodaj zwykly katar to tez ich robota) - może przez przypadek znajda metode na kichawke? Zawsze bylaby to jakas korzysc :star_struck:

2 polubienia

Zgubiłem stronę szkoda, sami lekarze stwierdzili że 70% przypadków koronowirusa leczą szczepionką dla osób z HIV, jest jeszcze jedna przy której także zwalcza koronowirusa - jednak ma jakieś ograniczenia których nie podano To są dwa na dziś w użyciu - sory że nie kompletnie napisałem które są uznane za pozytywne w walce zakażeń

Jest nadzieja że wirus będzie zaleczony,czas na ludzi by wykazali swą odpowiedzialność Homo Sapiens do świadomego przestrzegania zaleceń i badań, zwłaszcza turyści - jak niedouczona studentka z Chin która ominęła bramki i rozniosła wirusa

Nie ma szczepionki na HIV, mogą leczyć koronawirus lekami, którymi leczą HIV.

2 polubienia

Zgoda - tak było

1 polubienie